Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Értékeli azt egy csaj, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékeli azt egy csaj, ha a fiú kitartóan megy utána vagyis, nem adja fel, még ha nem is kap esélyt a csajtól, . Képes várni rád éveket, úgy hogy nem kezd ki senkivel. Tetszene ez nektek, adnátok esélyt neki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 10:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Hát évekig azért túlzás...

De ha mondjuk mindig olyankor próbálkozna, amikor nekem nem jó, mert zh-t írok, vagy más programom van, és ezért elutasítom, de amúgy tetszik, akkor kifejezetten örülnék neki, ha kitartó lenne. Ha abszolút nem vonzódnék hozzá, akkor idegesítene, ha rám akaszkodna, vagy rám várna. Lehet félnék is tőle...

21 l

2011. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Csak ne csinálj hülyét magadból.
2011. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Ha nem éreznék iránta vonzalmat, akkor inkább zavarna. Vagy sajnálnám. Ha kutyát akarok, akkor veszek magamnak.
2011. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

utolsónak van igaza!!!

mert pl nekem volt olyan h munkatársam 1000el tepert, elmentünk kajálni, moziba.. én elsőnek elmondtam h tuti semmi nem lesz köztünk ,mert nem jön be mint pasi se, meg amúgys em... így oké akkor mint barátok, úgy elmentünk néha ide, oda, viszont karira vett nekem ajándékot, valentin napra is szüli napra... mindíg, és hát nem vágta a témát, h pl munkatársak állandóan cikizik ,meg beszólogatnak neki. engem is ugrattak ,de hát én közöltem mkivel, h engem hagyjanak békén vele, mert nem. tőlen nem is kapott semmit soha, és a kaját, mozit is felesben álltuk! és hát mki kicsit már hülyének nézte, mert túlzásba vitte! :S nem picit!

2011. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
köszi.mert én vagyok ilyen helyzetben.a csaj kedvel,irta nekem hogy többet jelentek neki mint barát.Tudja hogy vagyok utána és hogy járnák vele,csak azt nem tudom hogy ő mit érez.amikor megkérdeztem neten,hogy érez-e irántam valamit,nem kaptam választ a mai napig.ennek már vagy 1 hónapja.Lehet hagynom kell,időre van szüksége,mert nagyon nem ismer.de ki tudja.
2011. márc. 25. 10:52
 6/44 anonim ***** válasza:
10:52 vagyok, 10:48ra gondoltam ,h igaza van!
2011. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
viszont nem akarok zaklató sem lenni közben.Nem akarom hogy kerüljön,mert az már elég gáz lenne.szép lassacskán akarok haladni,minden nap egy picit hogy azért lássa hogy érdeklődök iránta.
2011. márc. 25. 11:07
 8/44 anonim ***** válasza:
ha nem akarok tőle semmit se mint férfi, se mint barát, akkor nem értékelném, sőt zavarna... igazából még barátilag is zavaró tud lenni, szóval, ha egyértelmű a visszautasítás, akkor zavarna
2011. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, aki képes magából évekig hülyét csinálni. Mintha a csaj annyira különleges és felsőbbrendű lenne. Sok csaj pofátlanul vissza is él vele pl. jót tesz az egójának, hogy valaki küzd érte, pedig nem érez iránta semmit. Egyetlen egy csaj sem érti meg, hogy ennyi időt és energiát áldozzanak rá, mert akkor az ember saját magát fosztja meg attól, hogy találjon valakit, aki tényleg értékeli. 1-2 hónapig lehet próbálkozni, de ha addig nem történt látványos áttörés, akkor hagyni kell az egészet a p*csába, mert úgysem lesz belőle semmit. Meg ha szenvedsz mondjuk másfél évig és a csaj szánalomból össze jön veled, alacsonyabb rendű leszel a kapcsolatban, az lesz, amit ő akar és akkor vet véget az egésznek, amikor csak akar, mivel sosem akarta igazán ezt az egészet. De ha tényleg, komolyan összejön veled, akkor sincs semmi garancia rá, hogy két hónap múlva nem tesz lapátra és akkor kidobtál az ablakon 1,5 évet. De hát vannak, akik szeretnek szenvedni.
2011. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
értem,köszi.a fiu tudtára adnád? pl.hogy:figyelj,aranyos vagy meg minden kedvellek,de legyünk csak barátok.vagy szó nélkül megpróbálnád valahogy lerázni?
2011. márc. 25. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!