Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megmondjam neki hogy zavar? Vagy ez másoknál is így van?

Figyelt kérdés
ha barátomnál alszok hétvégén és este kimegyünk bulizni akkor a haverjaival hülyül és velem nem foglalkozik pedig tudja hogy nincs ott semmi barátnőm és egyedül érzem magam. Igaz barátai beszélgetnek velem de jól esne ha nem csak velük foglalkozna. 19/L
2011. dec. 16. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
egy normális kapcsolatban ez kérdés? persze, hogy beszéld meg vele
2011. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki nyugodtan, hogy nem zavar ugyan hogy elmentek a haverjaival bulizni, és velük is kell persze foglalkoznia és hülyülni, de jól esne, hogyha ilyenkor egy kicsit azért több figyelmet fordítana rád is!

Ennyire egyszerű, nekem is ugyanígy elmondta az akkori barátnőm, megértettem, és próbáltam változtattam a tényálláson, ha nem mondod el nem lesz jobb :)

2011. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán csak beszéld meg vele hogy szeretnéd ha többet foglalkozna veled mert érzed hogy háttérbe szorulsz a barátai miatt.

Biztosan megfogja érteni és sikerül megoldani a problémát.

2011. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem is az zavar hogy a barátaival foglalkozik csak hogy nemismerek köztük senkit se annyira és ha már egyszer vele megyek ki akkor figyelhetne rám többet is. Multkor ittunk kicsit és mikor már akart valamit akkor jött csak oda hozzám.
2011. dec. 17. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!