Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a volt barátnőivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a volt barátnőivel kapcsolatot tart. Azt gondolom nem vagyok a nagyon féltékeny típus, de kicsit zavar, ahhoz meg túl büszke vagyok, hogy megmondjam neki, nem is szeretném. Van okom aggódni, ha kettesben találkozgatnak?

Figyelt kérdés
Kedvesebben beszél velük, mint másokkal, és tudom, hogy a lányoknak még mindig tetszik, de ő természetesen hűséges hozzám. Kettesben is találkozgat velük. Fiúk véleményére lennék kíváncsi, milyen egy volt barátnővel találkozni? Tényleg nem éreztek semmit? Én mindig izgulok olyankor, vajon miről beszélnek, milyen "közös dolgaik" vannak, stb...Nekem ez az első kapcsolatom, úgyhogy nem tudom, milyen lehet.
2008. júl. 27. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem igenis szólhatnál neki,hogy ez neked nem esik túl jól.Az én barátom biztosan nem nézné jó szemmel, ha találkoznék a volt barátommal,pedig nincsenek haragban...Úgy meg végképp, hogy kettesben.Habár, énamúgyse tudnék úgy elmenni a volt barátommal, hogy tudom, hogy ezzel megbántom a mostanit.És fordítva is igaz ugyanez, én biztosan szólnék a barátomnak, mert zavarna.Akármennyire is jó barátok maradtak, tiszteletben tarthatná a csaj is, hogy mostmár más barátnője van, és belegondolhatna neked ez, hogyan esik.Egyszer csináltam egy olyan képet, amit sok sok kisképből állítottam össze, az elmúlt év "eseményeiből".És rátettem egy nagyon kicsi képet a volt barátommal is (nem ölel,nem puszil, semmi extra nincsen rajta, egymás mellett állunk) és ezért úgy leüvöltött a volt barátom barátnője..alig kaptam szikrát.Jó, persze, utána belegondoltam, ha én lennék ilyen helyzetben...de az túlzás volt.Na mindegy, szerintem beszélj a barátoddal, ha tényleg szeret figyelembe veszi, hogy neked ez nem túl kellemes, és változtatni fog rajta.Nem hiszem, hogy a volt barátnő többet érne a szerelménél.Reméljük.
2008. júl. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem engedném a barátomnak, hogy az exeivel találkozhasson, még akkor se, ha csak baráti találkozás lenne. Szerintem mond meg neki, hogy ez neked rosszul esik, ami teljesen érthető. Ha csak msn-en beszélgetnek alkalmadtán, vagy egy nagyobb társasággal elmennek valahova az szvsz belefér, de, hogy kettesben találkozzanak, már túlzás. Nem is beszélve arról, hogy rólad mit fognak gondolni, hogy a párod másokkal találkozgat! Akármit belemagyarázhatnak, és ő ezzel nevetségessé tesz téged.
2008. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes dolog. Szerintem ha megmaradt a barátság, mert mondjuk rájöttek, hogy barátoknak sokkal jobbak, akkor igenis hagyhatod neki! Abban viszont semmi rossz nincs. Nekem is van olyan exem (én lány vagyok) akivel márcsak absz. barátok vagyunk, és soha nem néznénk úgy egymásra.. A lányokról meg annyit, hogy nem tudhatod. Egy csomó olyan csaj van, aki mindenkinek szeretne tetszeni! És nem feltétlenül hajt a párodra.

De sztem azt is megkérdezhetnéd a párodtól, hogy miért találkozgatnak, érdekel téged, hogy ilyenkor mégis miről lehet beszélni, mikor vminek már vége... szal úgy finoman rákérdezni, csak kiváncsiságból. Hisz lehet, hogy majd megnyugtat, hogy nagyon barátai, hiába vége, mert a barátság megmaradt.. és ettől hátha megnyugszol majd. Főleg, ha hűséges. Nem hinném, hogy azért találkozgat velük, hogy néha összefeküdjenek.. annak nem sok értelme lenne. Plusz akkor el se mondaná neked, hogy találkozgat velük!

Szóval no para, szerintem, csak finoman érdeklődj a dolog iránt. Vagy próbáld ki, mit szólna, ha te is néha találkoznál a fiú barátaiddal kettesben! Ha őt se zavarja, akkor tutira nincs okod,...

2008. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ilyenben nekem is részem volt...még decemberben összejöttem a barátommal,azelőtt szeptemberben szakított a csajával,beszélgettünk,h már nem szereti meg minden,közben január közepe fele kiderült,h még itt-ott találkozgat vele,h eltémáznak...én ekkor mondom hogy most mit tegyek most én kellek neki vagy még mindig az ex...aztan megmondtam neki,hogy ne találkozgasson vele,meg felejtse el őt ha én vagyok neki,mert akkor ugy veszem,hogy még mindig ő kell neki,és ezáltal hagyott fel a talizgatásokkal.Szerintem mindenképp mondd meg neki,hogy ne talizzon vele vagy valami,mert még a kapcsitok is rámehet...csak egy jo tanács saját magamból kiindulva
2008. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyik spanom úgy szilveszterezett hogy 8an voltak: ő a mostani bnőjével plusz a 3 exbnője , mindegyik a jelenlegi pasijával!!


na ez az ember egy zseni ahogy közös barátságokat csinált a korábbi párkapcsolataiból!!


aki meg irányitani akarja hogy kivell talizhat a párja és kivel nem , annak kissebb rendűségi parája és birtoklási kényszere és féltkenység parája van!!

2008. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nálam az volt, hogy a páromnak van egy kisfia, akit a volt élettársa nem ad oda neki, csak akkor láthatja, ha hozzájuk megy. Ráadásul a csaj 1éven keresztül zsarolta (miután elköltözött tőle), hogy ha nem megy vissza hozzá, nagyon megbánja, nem láthatja a fiát stb. Ráadásul az egész család a csaj mellett áll, mert ugye neki vagy gyereke. Volt, hogy egy nap 8szor felhívta a párom, meg 20sms-t küldött neki, és ezt hosszú hnapokon keresztűl csinálta. És engem is zavar nagyon de hát ott a gyerek. Igaz már a párom sem szívesen megy oda hozzájuk. De gondolom nálatok nem ez van. Ismerek olyat, hogy egy pasi meg egy csaj 3évig jártak aztán barátok maradtak. Állandóan taliznak, beszélnek, és van, hogy egyxmásnál alszanak. Persze nem volt semmi, de mondjuk amikor ezt a csaj mostani barátja megtudta, akkor szakítottak.
2008. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!