Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az 'ilyenfaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az 'ilyenfajta' kapcsolatról? VIDEÓ

Figyelt kérdés

szerintem rettentően aranyos,kb huszadjára nézem,és jó nézni hogy valaki ilyen boldog,közben viszont eszembejut,hogy hiányzik nekemis,hogy legyen végre valakim.:/:)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9LTJo..


2011. dec. 17. 05:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bevallom kiváncsi lettem a vidre a kommentek alapján, de németországban nem tudom megnézni vmi "zenei közzétételi jogosultságok" miatt.

Van esetleg más verziója amit meg tudok nézni ?

Vagy vmi jófej feltöltené máshova ? :D

2011. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
jajjistenem , belinkelték ezt facebookra is de..most komolyan? már akkors sem értettem hogy mi ebben a nagy cucc..nekem nem tetszik..Had ne ájuljak el attól hogy más hogy viselkedik a párkapcsolatában.pff...
2011. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát, engem rettentően irritál (és nem, nem azért mert irigykedem) mert műnek tartom.

Direktben erőltetik a "hűdecukikispárvagyunk" dolgot.

Én 24 éves vagyok, a barátom 31, tehát régen nem tizenévesek, de pont így viselkedünk és "játszunk" egymással (és a legtöbb szerelmespár, ez nem olyan iszonyú különleges dolog), ha együtt vagyunk.

Csak éppen mi nem tesszük közzé a jútyúbon...

L/24

2011. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg nincs párom,de ezt a videót én is megmosolyogtam;)Először nekem is az jutott eszembe,hogy bárcsak lenne valaki lenne akivel ennyire szeretjük egymást:)

Második pillanatban azonban már az járt a fejemben,hogy ezeknek valami kisebbségi komplexusuk lehet.Szerintem nem normális hogy ezt videóra veszik és felteszik youtube-ra.Szerintem egy kapcsolatban nem a külvilág számára kell megmutatni,hogy mennyire boldogok vagyunk,hanem csak annak a kettő embernek kell ezt éreznie elsősorban.

19/F

2011. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Előző, "Nekem jelenleg nincs párom" ahogy elnézem, nem is lesz :D
2011. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Tényleg, miért nem pasiztok/csajoztok ilyenek nézése helyett?
2011. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
sztem is aranyos! (: :$ 16L
2011. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
vártam mikor lesz a csattanó :D amikor egyik lefejeli a másikat v pofánrúgja :DD
2011. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nyilván a kérdező nagyon fiatal, akinek nem volt még szerelmi kapcsolata. Hát figy, sztem minden szerelmes pár között vannak ilyen játékok, amit nem értek, hogy mi a f@szért kell ezt felk*rni youtube-ra? nem az ők magánéletük? vagy erre izgulnak hogy mások is bámulják?
2011. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval és mindenkivel aki úgy gondolja hogy ez inkább szánalmas mint cuki...ennyi
2011. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!