Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi beszél kapcsolatról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi beszél kapcsolatról, barátnőről, közös dolgokról aztán azt mondja ez neki túl gyors. Ezt hogyan?

Figyelt kérdés

megismerkedtem valakivel, én 21, ő 28.én egyetemre járok, ő dolgozik. 2 hét alatt találkoztunk 5ször, beleértve a 2 első randit is. aztán néha nála aludtam, ilyesmi. nagyon jól alakult minden. direkt nem akartam nyomulós lenni, én csak vártam, hogyan alakulnak a dolgok. ő kezdett el kapcsolatról beszélni, azt mondani, hogy ő már a barátnőjének hív mások előtt, meg hogy reméli nem vallom magam szinglinek. bemutatott pár barátjának, el akart vinni 2 napos kirándulásra velük közösen. direkt óvatosan kezeltem, nem másztam rá. ha én nem írtam ő írt, hogy mi van. ha én nem hívtam ő hívott fel. mindig mondtam, hogy csak akkor megyek át, ha akarja, ha ráér, ha más dolga van szóljon.

jó, mikor találkoztunk még kapcsolatban éltem, de annak már 1 éve vége kellett volna, hogy legyen, szakítottam, csak mivel együtt élünk nyilván nem 2 nap külön menni, sok más dolgot kell elintézni, de egyszer sem aludtam azóta odahaza, csak barátoknál.

erre a srác tegnap azt mondja én rámásztam, neki ez túl gyors, nem értek a kapcsolatokhoz meg le akarom kötni a szabadságát egy kapcsolattal meg én nem vagyok kész. holott csak ő beszélt róla, hogy ő azt akar, de nem bírja a zűrös ügyeim, mint pl a különköltözés.

ez most mi? akkor mondja azt, hogy nem akar mégsem semmit, miért kell bemagyarázni, hogy rámásztam? meg hogy lelkileg nem vagyok kész. holott neki van lezáratlan nőügye, de nem foglalkoztam vele, mert bíztam benne. ő meg nem tudja feldolgozni, hogy átmenetileg az exemmel kell laknom, mert nincs pénzünk nagyon ugrálni, de gőzerővel dolgozom a megoldáson, meg is találtam.


2011. szept. 14. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Röviden:nem gondolja ő ezt a kapcsolatot veled olyan komolyan.Vannak olyan dolgaid,amiket nem tud tolerálni,nem szerelmes.

Viszont szépnek tart és szívesen megdugna.

Beszélni meg mindenről lehet..

2011. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

én azzal is ellettem volna, hogy néha van szex, talán másra nincs is komolyan energiám és időm, hagytam alakulgatni. ő erőltette a kapcsolat dolgot. aztán azt mondja rámászok, neki ez gyors, elveszem a szabadságát.

áhh...közölte, hogy ennyi volt, mert szarul kezdtünk. nem értem én ezt. akkor mondja azt, hogy figyi, nem kellesz eléggé és az tiszta sor.

2011. szept. 14. 10:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezzel a kapcsolatos szöveggel csak magához akart láncolni egy időre.Több nem lehetett mögötte szerintem.Egy ilyen srácon hamar túl lehet tenni magad,nézd a pozitív oldalát,sikerült valamit végre lezárni.A költözés nem tudom,mennyire tesz most neked keresztbe,de ha azt megoldod,az is hatalmas előre lépés lesz.
2011. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

szerinte szakítás után minimum 3-4 hónap kell, addig neki sem ment. 4 éves kapcsolatból léptem ki, ami 2 éve rossz, 1 éve pedig közünk sincs egymáshoz jóformán, de sajnos a kapcsolatunktól mások is függöttek és nem mertem lépni. most megtettem, de gondoskodnom kell azokról, akiknek a lába alól kihúztam a talajt. ez idő, energia. ő kérdezte mindig, hogy mi van, ő mondta, hogy meséljek, majd azzal mentegetőzik, hogy nem tud támasz lenni és ez nem jó meg ne meneküljek hozzá. direkt nem akartam rányomni semmit a családi viszályaimból, szépen tettem rendbe az életem lépésről-lépésre. egyedül is képes vagyok rá, csak idő.

csak olyan elkeserítő, ha így dobják az embert.

meg ha ő azt mondja, hogy este nem kell sietnem átmenni(megbeszélt dolog) akkor nekem azt kéne mondani, hogy akkor nem megyek, nem pedig azt, hogy jó, akkor szóljon, ha ráér és jó neki. mert ha azt mondom nem megyek, akkor ő majd meggondolja magát és mégis áthív. és ez nyomulás.

biztos bennem van a hiba.

2011. szept. 14. 10:20
 5/20 anonim ***** válasza:

Ott hibáztál,hogy túl sokat osztottál meg vele.Nagyon rövid ismertség után túl sok bizalmas dolgot mondtál neki.Tele negatív dolgokkal,problémákkal,exbaráttal..Látta,hogy elég ingoványos talaj van alattad és feltette a kérdést:kell ez nekem?Nem lett a válasz.

Én is ilyen vagyok,mint te,de ez veszélyes,mert ha rázúdítasz egy ismeretlenre rengeteg dolgot-attól ő sokkot kap.Neki egy olyan nő kell,aki határozott,nem adja magát könnyen,ellenkezik stb stb....aztán egy idő után természetesen lehull a lepel és kiderül,milyen is valójában az a nő.

Valóban támaszkodás szaga van a dolognak,de mivel én is ilyen típusú vagyok,tudom,hogy erről szó sincs.Próbáltál megoldást keresni a problémáidra,de legközelebb az ilyen dolgokat csak a barátokkal ossz meg,párkapcsolatban csak akkor,ha már nagyon elmélyült a bizalom.

2011. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
én soha nem akartam beszélni róla. ő kérdezgetett, írt, hogy meséljek mi van, még azt is mondta, hogy segít lakást keresni, szól ismerősnek. semmit sem vártam tőle, semmit. lehet, hogy fiatalabb vagyok, de megállok a lábamon, van kire támaszkodnom, tudom mit akarok. ő mondta, hogy menjek át és beszéljünk róla, támogat, amiben tud. én is fáztam attól, hogy ez sok lesz, ezért ha vele voltam ezt félretettem, de komolyan ő akarta tudni. akkor hogy is van ez?
2011. szept. 14. 10:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek?
2011. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
le. de ez nem lényeg, én is akartam, főleg mert 1 éve nincs szexuális életem. tök jól alakult minden, 3. randin történt meg. előttem volt egy lány, akivel csak szexelt, mikor velem találkozott a csaj egyből kapcsolatot akart, de ő azt mondta neki, hogy nem, mert velem akar lenni. a csaj azóta is mászik rá, de elfogadtam, azt mondta kezeli, hittem neki. ott és akkor mondtam, hogy őt válaszd, ha úgy érzed, de erősködött, hogy nem.
2011. szept. 14. 10:39
 9/20 anonim ***** válasza:

Na jó,ez nem lényeg,csak gondoltam megkérdezem..

Nézd,képzeld el,hogy sétálsz az erdőben-nagyon éhes vagy-egyszer csak meglátod a fa tövében nagymami uzsonnás kosarát,odamész csillogó szemekkel...,majd kinyitod.

Ezt látod:

-a süti penészes

-az almában kukacok mozognak

-a teában szúnyoglárvák ficánkolnak..

Te is otthagynád az uzsonnás kosarat,nem?

Ő kérdezett,hiszen éreztetni akarta veled,hogy érdekled.Nem azt kapta,amire számított-kis felszínes problémákat várt,nem pedig komoly gondokat.

2011. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Na jó,ez nem lényeg,csak gondoltam megkérdezem.."-ezt a Lefeküdtetek?-re írtam.


Ó te lány...könnyen adtad magad..kár,de megértem.

2011. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!