Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa, több ezer emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre?

Figyelt kérdés
Ez tényleg igy működik? Szinte varázsütésre megszeretünk valakit aki más számunkra mint a többi és nem vesszük figyelembe az apró hibáit, csak tiszta szivből szeretjük őt?
2011. dec. 17. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
te biztos lány vagy és már megint kombinálsz
2011. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:) ki tudja, hogy örökre e... igen, van ilyen.
2011. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D igen lány vagyok, de miért kombinálnék?!
2011. dec. 17. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:

"Szinte varázsütésre megszeretünk valakit aki más számunkra mint a többi és nem vesszük figyelembe az apró hibáit"

Hát még szép :D Mert akit varázsütésre megszerettek, annak nicnsenek apróbb hibái SA:D:DSA:SAD:SDA:ASD

2011. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de vannak.. csak talán később tűnnek fel amikor már annyira szeretjük, hogy még a hibái is tetszenek:)
2011. dec. 17. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon utópisztikus nézet :D 19F
2011. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom miért kombinálsz de már egyből több ezer emberrel találkozunk meg minden. tipikus női gondolkozás avagy a szőke herceg a fehér lovon. szerintem azért nem veszed figyelembe apró hibáit mert pl ha van öcséd vagy egy olyan ismerősöd aki idegesít vagy nem tetszik és nem vagy jól el vele akkor ha egy ilyen illetővel mész az utcán és aztmondja egy idős néninek hogy nyanya akkor te ideges vagy. de ha a szerelmed csinálja ezt bár kétlem hogy ti lányok tudok szerelmesek is lenni, de ha a nagy szerelmed csinálja ezt akkor nevetsz rajta egy jót mert el vagy KÁBÍTVA A SZERELEM BŰZÉVEL
2011. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam olyan lányt, akinek a testén kívül lehetett volna bármi mást szeretni.
2011. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen:) tapasztalat..


24l

2011. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!