Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 5 hónapja járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 5 hónapja járunk és szinte mindennap találkozunk.1-2 napos "szünetek", jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, de mindig együtt vagyunk és már kicsit sok ez nekem, hiányzik hogy hiányozzon, de nem akarom neki megmondani mert szerintem megbántanám vele...:| Ha most 1-2 napos szüneteket iktatnék be úgy jobb lenne? Valami tapasztalat,vélemény ezzel kapcsolatban?
2011. nov. 22. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyra fordul, akkor majd úgyis összeköltöztök, akkor meg mindennap látjátok egymást.
2011. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

buta és ostoba liba vagy, és halvány fogalmad sincs mi az a szerelem..


ha majd férjed lesz 5 éve, akkor féléves szüneteket tartasz, vagy megcsalod füvel fával?


HA VALAKIT SZERETÜNK IGAZ SZERELEMMEL SOSINCSEN SOK BELŐLE.


HA MEG NEM, AKKOR MINEK AZ EGÉSZ?

2011. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

utolsó köszike, aranyos vagy, de én még csak 15 vagyok és nem áll szándékomban elkötelezni magam :)

1.nek köszi :D

2011. nov. 22. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy kapcsolaton lazítani mindig nehéz, mert ugye nehéz közölni a partnerrel az ilyet anélkül, hogy zokon ne venné.

Jelezd neki mindenképp hogy mit szeretnél, de hivatkozz arra, hogy ez a kapcsolatotok érdeke is egyben, pont ezért mondod meg őszintén, mert nem akarod hogy később ez okozzon problémát, hogy mondjuk félsz elmondani azokat a dolgokat amik nyomják a szíved. A kapcsolatotok akkor müködik jól, ha mindkét fél igényeinek kompromisszumokon alapuló kielégítése folyik. Magyarán ha neked csak 2-3 naponta esne jól együtt lenni, akkor el kell fogadnia az igényeid.

2011. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem írtad, hány éves vagy, de végül is az mindegy. Én tavaly a vasárnapot kivéve minden áldott nap találkoztam a barátommal és sosem akartunk nem találkozni vagy 1-2 napos szünetet. Mi most csak azért kényszerültünk erree, mert a párom anyukája nem díjazta ezt a mindennapos találkozót. Így minden második ill. 3. napon talunk. Ha még most találkozgattok ritkábban, nem fog a másik félnek annyira fájni. Mondd, hogy miért akarsz ilyen 1-2 napos szüneteket és azt is, hogy ne aggójon, nem azért, mert nem szereted, hanem mert mondjuk ilyen meg olyan dolgod is akad még, stb.... :)


18/L

2011. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen, bocsi, de így utólag leírtam, nem jutott eszembe:S:D

Csak szegényt ahogy ismerem, biztos rosszul esne neki, de majd beszélni fogok mindenképp erről vele :) és remélem hogy hatni is fog az érzéseimre, meg az övéire is :)

2011. nov. 22. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban igaz van, hogy az igazi szerelembe mindig vele akarsz lenni, viszont néha kell egy-két külön este, amikor elmész egyedül a barátaiddal valahova. Jó persze nem 5 hónap után, nálunk majdnem 2 év kapcsolat, 1 év együttélés után jött el.
2011. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!