Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a baratom. Ma talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a baratom. Ma talalkozom vele, szerintetek ilyenkor mit erdemes tenni?

Figyelt kérdés

Ma elojott hozzam az unokatestverem, es szolt, hogy vigyazzak mert latta a baratomat, akivel 9 honapja eggyut vagyok, hogy mas lannyal csokolozott egy buliban, amikor nekem azt hazudta, hogy a haverjanal voltak es beszelgettek.

Egyszeruen nem tudom felfogni jelenleg, nem tudom mit kellene tennem. Hogy kerdezzem meg tole,hogy igaz-e? Nagyon szeretem es nem akarom elvesziteni, iszonyuan megalazottnak erzem magam, kerlek adjatok tanacsot. 17/L baratom 20/F


2011. dec. 18. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
érdemes átbeszélni nem szentek vagyunk hanem emberek mindenki követel hibát de most te vagy lépés előnyben jól gondold meg mit döntesz!!
2011. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, sztem erre nincs bocsánat.

Lehet, h te szereted meg minden, de ezek szerint ő nem tart olyan fontosnak, ha képes más lánnyal csókolózni aztán a szemedbe hazudni.

2011. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

még azt se tudja igaz-e

lehet h az unokatesó kamuzott



szóval sztem gyűjts még bizonyítékokat

2011. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen lényegtelen, hogy mit fog mondani, vagy hogy azt hogyan teszi. Ha el lett benned ültetve a bizalmatlanság magja, addig benned lesz amíg együtt vagytok. Vagy megszokod, vagy megszöksz :(
2011. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható az unokatesód? Kis bizonyíték nem ártana!


Mondjuk én az első megcsalásra dobnám a hapsit, velem ne szórakozzon senki!

2011. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs oka ra,hogy kamuzzon, hisz neki az hol jo? Az uncsim a baratnojevel volt, aki ismeri baratomat latasbol, es o is mondta, hogy szol, hogy ne csinaljon belolem hulyet a baratom...
2011. dec. 18. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Az aki megcsal nem szeret. Bármit is mond. Ha szeretne nem tenné meg mert tudja h neked ez mien rosszul esik
2011. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Győződj meg róla, hogy biztosan ő volt-e. Ha igen, kitűnő alkalom arra, hogy kidobd.
2011. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elsőre kérdezd meg tőle, hogy is gondolta az egészet. Ebből már látni fogod, hogy mi történt, és őt is meg kell hallgatni, mit mond.
2011. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mégegyszer rákérdeznék az uncsimtól, hogy teljesen biztos-e benne, hogy ő volt az. És ha igen, az első adandó alkalommalmikor találkozok vele, egy jó nagy pofont kevernék le neki, és megmondanám, hogy ne is tagadja le a csókot a másik lánnyal, mert tudom hogy megtette. Ha bevalja akkor beszélgess el vele, hogy miért tette(és ha ugylátod h megbánta, és te is ugygondolod, adsz neki még egy utolsó esélyt,bár szerintem aki egyszer megtette,máskor is megfogja) Ha pedig taagadná, akkor azonnal szakítanék. Hazug, hűtlen pasinak nem érdemes megbocsájtani.

Biztos h rosszul fog esni, ha nagyon szereted, de ha megcsal biztos nem vagy számára annyira fontos,mint ő neked. Lehet találnál nála 100X jobbat:)

2011. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!