Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom drogozik, nagy segítségre lenne szükségem, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Beszélni nem lehet vele, már próbáltam... A helyzet az, arra gondoltam, hogy feljelentem a rendőrségen, akkor elvonóra jár és megváltozik az élete. De félő, hogy visszaesik ha ugyanabba a társaságba kerül vissza. Ja és a feljelentésnek meg nem szabadna kiderülnie.... Egyszer még lehet megköszönné nekem, de szerintem most szakítás lenne belőle. Nagyon szeretem őt és féltem és a legjobbat akarom neki. Segítsetek kérlek titeket!!!

16/L


2011. dec. 15. 22:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Semmi gáz nincs, te is akkora állat vagy, mint a pasid, szal illetek egymáshoz (Y)
2011. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Inkog Nito ***** válasza:
56%
Hagyd ott...Amúgy meg persze hogy szakítás lenne belőle.Ha téged feljelentene mit csinálnál?Szakíts vele,többet veszítesz mint nyersz ha vele maradsz.
2011. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Mit szeretsz egy ilyen utca senkiben?
2011. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%

első bunkó. ))Kicsilány beszélj valami drogprevenciós szerezettel pl a 'hely magadért' üsd be gugliba. És javaslom hagyd el a fiút, és foglalkozz a saját lelkeddel !! Mert oka van h valamiért egy függő embert vonzottál be-> Önismeret !!!

Vigyázz magadra ,üdv

2011. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek. Nem ilyennek ismertem meg, rossz társaságba keveredett... Nagyon szeretem értsétek meg, és nem az a megoldás hogy elfutunk a problémák elől hanem az hogy megoldjuk őket! És én igen is segíteni akarok neki. Kössz szépen hogy ilyen gyökerek vagytok.
2011. dec. 15. 22:15
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

Kislány, ne másokat okolj, ha összeálltál egy drogos senkivel... és ez, hogy ,,rossz társaságba" keveredett, nagyon tré duma. Akaraterő... mond neked ez a szó valamit? Mert neki valszeg nem... amúgy meg, ha annyira szeretne téged, már csak miattad is kitörne ebből a miliőből.

Szóval kapufa, te is, meg a drogos csávós is megérdemlitek egymást.

2011. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el. Jöjjön már ide valaki aki segít a megoldásban és nem csak a barátomat meg engem ócsárol...
2011. dec. 15. 22:20
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Áh... pontosan ezt vártam.

"Drogos utca senki"

Az alkohol az egyik legaddiktívabb kábítószer és azzal semmi bajotok nincs, mert legális. Gondolom barátod se heroinozik. Marihuanát vagy valami bio cuccot tolhat. Sokkal veszélytelenebb, mint az alkohol. Persze senkit nem buzdítok tudatmódosító fogyasztására, csak el kéne gondolkozni kicsit. Nem tévéből jövő infók alapján kell hozzáállni a dolgokhoz. Sok országban orvosi receptel fogyasztható. Néhol még legális is. Ha holnap jogszabályba hozzák, hogy nem lehet kávét inni (igen, az is kábítószer) akkor majd a kávéfogyasztókat is fogjátok feljelentgetni?

Az ő dolga mit csinál. Ha nem tetszik, akkor hagyd ott. Ennyi.

2011. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5%
azér nem mindegy mit értünk drogozáson, mert ha csak füvezik akkor csak te vagy a gyökér
2011. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Nézz utána majd mondd el neki, hogy mik lehetnek ennek a következményei. Ajánld fel, hogy segítesz neki mindenben és együtt megoldjátok a problémákat, és mondd neki, hogy számíthat rád.

Ha továbbra sem akar leszokni, akkor szerintem beszélj a szüleivel. A feljelentés kicsit drasztikus lenne és komolyabb következményekkel jár, nem csak annyi, hogy elvonóra küldik!!!

2011. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!