Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, melyik testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik testalkatú hölggyel jönnétek össze szívesebben és miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kort írjatok!


2011. dec. 18. 13:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

csak is az első a második féle nőtől feláll a szőr a hátamon, de az első nagyon jól néz ki...számomra!!!!!

30F

2011. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

első

35

2011. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

valahol a kettő között, de ha választani kell, akkor inkább az első.

22

2011. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy ilyen kérdés.Egyik sem, a barátnőm a két test közötti közepes alkat és gyönyörű.
2011. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
azért ez tök ciki, a sovány nőről direkt ronda a másikról direkt gyönyörű van linkelve.
2011. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Hehe, előttem író férfiak, de aranyosak vagytok :)

Egyébként én is ezt figyeltem meg, 30 fölött a férfiak a teltebb lányokat szeretik.

Csütörtökön volt a céges karácsonyi buli, olyan jót mulattam, ahogy a sok férfi kolléga csorgatta a nyálát a kiöltözött, telt kolléganőkre :) A vékonyakat is megnézték ugyan, de közel sem annyira.


Imádlak titeket, na :)

2011. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Őszintén??

Egy ilyen testalkatúval:

[link]



De ha a két kép között kéne választani, akkor a második.


21F

2011. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló én is egyet értek és valamilyen szinten ezért is tettem fel a kérdést!

Nekem olyan a testalkatom, mint az első nőnek, mondjuk a melleim nagyobbak, de sohasem voltam megelégedve magammal és most szeretnék fogyni...18éves vagyok és a velem egy korú pasik a vékony csajokra buknak, szóval rám nem. Viszont rengeteg bókot, udvarlást, telefonszám elkérést kapok 30 közeli, vagy feletti férfiaktól!

2011. dec. 18. 13:45
 9/28 anonim ***** válasza:
a sovány nők max mutogatni kellenek rengeteg pasi zsánere az első típusú nő főleg a picit idősebb korosztályból!!!25 felett!!
2011. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Már millió ilyen kérdés van. Miért kell mégy 800szor feltenni? És miért jó ez a kérdés? A válaszoktól mindenkinek csak elmegy az önbizalma a testével kapcsolatban. Vagy elkezd egy csomót enni, vagy elkezd fogyíózni annak ellenére, hogy jól nézki/jól áll neki ez a testalkat.
2011. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!