Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 osztálytársam és van 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 osztálytársam és van 1 barátja aki buliba csalja meg sokszor inkább a barátaihoz megy mint hozzá. De a csaj olyan vak h nem veszi észre ezeket . Már szánalmas esküszöm erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:

lehet h bunkó vagyok ...de amit leművel már idegesít .. állandóan róla áradozik meg stb...

nekem is van barátom már lassan fél éve és mégsem csinálom ezt ...

de rajat kívűl szinte mindenki észreveszi h valami nincs rendben a csávóval ...

2009. máj. 18. 15:50
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerelem vak :(

Ha véletlen áradozás közben megkérdezné, te mit szólsz a sráchoz, mondj el mindent őszintén!

2009. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

már mondtam neki h olyan tipikus ki ha nem ő ...

és h nem adok nekik 2 hónapot sem ...

és már csak a srácon múlik mikor szakít .. mert már mondta az osztálytársamnak h már nem jó annyira a kapcsolatuk ...

szal ez a duma h nem akarja megbántani-- bellee....rosszúl vagyunk már tőlük .. az egyik olyan vak h már fáj a másik meg kétszínű bal***sz

2009. máj. 18. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor marad a türelem...

Nem kell ezt nektek annyira a szívetekre venni.

2009. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerelmes a lány, és zat hiszi, hogy sokan azért beszélik le a srácról, mert irigyek, vagy szét akarjátok őket választani. Sajnos csalódnia kell és magától rájönnie, hogy valami nem kóser, csak úgy fogja megtanulni. Vagy 20 embert oda kell állítani, hogy mnid tudják hogy megcsalja, ennyi embernek már csak hinne. a lányokat is meg kéne kérdezni, akikkel megcsalta, h van e köztük valami, nem tudom h bevallanák e, de ha akarják a csávót, akkor felválalják és nem akarják h a lánnyal maradjon. Ha nem akar a csajtól semmit, mnidig megcsalja a srác, akkor neki kéne mondani, hogy szakitson már al ánnyal és ne nézze hülyének. ha a pasi szakit vele akkor a lánynak már nem kell.
2009. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!