Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiú akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem nagyon bejön, csak azt nem tudom hogy én bejövök-e neki... Szóval amikor találkozunk reggel a suliban akkor mindíg köszönnöm és mosolyog, de sose néz a szemembe. Ha találkozik a tekintetünk, akkor mindig elkapja, vagy pedig hosszan néz a szemembe mintha elfeledkezne magáról aztán meg amikor észreveszi, hogy egy ideje néz akkor valami hülyeséget motyog és látszik rajta hogy nagyon zavarba van de próbál higgadt maradni. Sokszor szokott engem nézni és egyszer mellettem állt éss beszélgetett egy barátjával aztán odajött több fiú is és lökdösték és rám esett aztán meg a padomra. Bocsánatot kért de nem nézett a szemembe de zavaban volt nagyon. Szóval az lenne a kérdésem, hogy tetszem neki? Van nála esélyem? 15/L
2011. dec. 18. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Még jó hogy tetszel neki:) Ezek apró jelek, de egyértelműek..ne add oda magad olyan hamar..legyél titokzatos számára..:)


Reklám:

2011. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Köszi :) És hogy legyek titokzatos a számára?
2011. dec. 18. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem. Ne légy titokzatos add önmagad.... az előző kommentelő azt hiszem arra gondolt, hogy ne hagyd magad túl hamar felszedni, mert akkor "könnyűnőcskének" vesz. Bár ha félénk -ami a leírtakból elég nyilvánvaló- nem ártana bátorítanod kicsit. Mosolyogj rá, beszélgessetek... lehetőleg a haverjai nélkül, persze az sem biztató számára ha a barátnőid közben ott viháncolnak rajta:D.
2011. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Hát igen eléggé félénk..próbálok vele bweszélgetni de amikor hozzászólok akkor látszik rajta hogy nagyon zavarban van de azért csendben beszéllget velem :) A barátnőim persze ott vannnak a közelembe de ha vele beszélgetek akkor mindig elmennek, vagy arrébb mennek máshol beszélgetnek tovább :)
2011. dec. 18. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
azhogy van e eséleyed nála..kérdezd meg
2011. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!