Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írt, ha nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt, ha nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki három évvel idősebb nálam, viszonylag jóképű, tudtommal szingli, közvetlen ember (szóval, nagyon széles az ismeretségi köre), de szerintem a közvetlensége csak egy bizonyos határig terjed, és egyébként eléggé szelektál, kit milyen mértékig enged magához közel.

Kb. három hete írt nekem e-mailt. Tettem fel új képet az egyik közösségi oldalra, és azzal kapcsolatban írt. Azt írta, szerinte nagyon szép vagyok, stb., és kérdezett is tőlem/rólam pár dolgot. Például, hogy miért vagyok egyedül, mit szeretek csinálni szabadidőmben, stb. Váltottunk pár levelet, utána hirtelen nem írt többet, és amikor egy hét után rákérdeztem, miért nem, azt mondta, sok volt a dolga, de később majd mesél magáról.

Azóta egyszer találkoztunk futólag, de akkor nem tudtunk beszélgetni, mert mások is voltak ott és nekem sietnem is kellett, mert mentem vhova. Zavarban voltam amúgy nagyon, és ő is, de ő sokkal kevésbé, mint én.

Megszakadt a levelezésünk, de még kb. ötször-hatszor biztosan találkozunk ebben az évben, viszont olyankor mindig lesznek ott mások is.

Szerintetek mondjak le róla, és ne reméljem, hogy érdeklem, vagy van esély arra, hogy később még keresni fog?

(Nem gondolom, hogy tényleg olyan sok dolga lenne, hogy ne tudjon levelet írni. Inkább csak nem akart. De nem értem, miért nem, mi változott meg benne...)


Kösz a válaszokat!


2011. dec. 3. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felkeltetted az érdeklődését, de egyelőre ennyi. Nem valószínű, hogy különösebben fontos lennél neki, mert akkor szánt volna rá időt, hogy ha más nem is, legalább írjon.
2011. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még ő sem tudja hogy mit szeretne, és lehet most taktikázik, vagy gondolkodik hogy vajon mi is lenne jó lépés.

Kellesz neki vagy sem, légy türelemmel, ugyanis azt a mondást követik hogy türelem rózsát terem :)

2011. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2011. dec. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!