Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyetértetek vele?

Figyelt kérdés
Tegnap óta vagyunk együtt a barátommal,de sztem nagyon elkapkodja a dolgokat:/ Pl:Már tegnap be is mutatott a szüleinek...Utána pedig kettesben maradtunk,aztán meg kell említeni,hogy én még nem csókolóztam,ezt mondtam is neki,azt válaszolta,hogy majd jön minden magától.Aztán,mint említettem kettesben maradtunk,és hát..Szájrapusziból csók lett...Nincs vele bajom,mert nagyon jó volt,csak nem voltam rá felkészülve,mert azt hittem,hogy gyengédebb csók lesz,de nem éppen..És így persze,hogy nem éreztem rá Nagyon szenvedélyesen csókolt,még utána is éreztem egy darabig..Ezzel nincsen baj,csak pont 1. nap? :/ de ennek ellenére nagyon szeretem Őt,csak nem kapkod vele egy kicsit? :/ Vagy csak én vagyok túl félénk? 16/L Ő meg 19 éves.
2011. dec. 18. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát kib*szott gyors tempót diktál,az biztos.:D
2011. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ki lehet éhezve...

Mihamarabb el akar jutni az ágyig. Vágyik már a hamvas, érintetlen p*ncidra.

2011. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Laza. Aztán 5. randin már eljegyzés... :D

Hát figyelj, ha zavar, állítsd le. De ne azért zavarjon, mert a többiek mit szólnak hozzá, nekik édesmindegy.

20L

2011. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én az egyik volt barátom szüleit már azelőtt ismertem, hogy találkoztam volna a fiúval.:D és aznap este mikor megismerkedtünk már csókolóztunk. nem éreztem gyorsnak, és nem is ez az egyszeri dolog volt (nem vagyok ribi..).

mondd el neki, ha ez így túl gyors! az a legtöbb és legjobb, amit tehetsz.:)

15L

2011. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy jöttem össze volt barátnőmmel hogy lesmároltam.:D

Szerintem ez nem azt jelenti hogy elkapkodja a dolgokat.Ha csóknál tovább is el akart volna menni az már tényleg az lenne,de így ebben semmi nincsen:) legalábbis szerintem:)

2011. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Na most azért azt tudni kell,hogy Ő is szűz még!
2011. dec. 18. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Na akkor meg főleg ne csodálkozz ezen...
2011. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azon csodálkoztam,hogy már az 1. napon megcsókol..és nagyon szenvedélyesen...
2011. dec. 18. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:

valószínűleg első barátnője vagy és sztem csak az a célja veled, hogy minél előbb gerincre vágjon, hogy elveszthesse szüzességét, mert gondolom szégyennek érzi aztán meg kihajít

(reméljük nem így van)

ha szeretitek egymást meg tudjátok dumálni

2011. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!