Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt feminista lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt feminista lányok? Ti mit vártok el a pasitoktól?

Figyelt kérdés
Mitől lesz egy nő feminista? Ismertek ilyet a környezetetekben? Hogy látjátok, ők mit várnak el a pasijuktól/férjüktől? Kort és nemet is légyszi.
2011. dec. 19. 00:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Pont ez a lényeg!!! Van amire egy nő képes és van amire egy férfi! Ettől nem lesz egyik sem több vagy kevesebb, csak MÁS. Tehát senkit nem illet meg több vagy kevesebb jog a neménél fogva. Olyan dolgokban amire mindkét fél egyformán képes igen is egyenrangú bánásmód jàr(na). Valamiért nem felelt meg a nőknek annak idején, hogy csak háztartási alkalmazottként éltek és semmibe nem volt beleszólásuk. A nőknek is van agyuk, hadd ne kelljen már csak főzésre használni. Ha én jó vagyok testnevelésből, Józsi meg rajzból, akkor már nem vagyunk egyenrangú felek egy matek órán? Elég h.lye példa, de a metrón jobb nem jutott eszembe:D Úgyhogy hiába hümmögsz, igen, egyenrangú. Segítettem már cipekedni magam is. Nem esett le a gyűrű az ujjamról. Ellenben ugyanabban a munkakörben amelyikben én dolgozom, valamiért az összes kollégám többet ketes nàlam. Férfiak, nők nem. Nem érdemel egyenlő bánásmódot akit p.nával vert meg az isten? Miért kell mindig a muszklikkal jönni?
2011. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Hát igen, voltak itt ilyen meg olyan válaszok is, de elmondanám az én véleményemet is.


Véleményem szerint más a rang és más a szerep kérdése. Jogilag egyenlőnek tartom a férfit és nőt, de szerepekben mindenképp különbözőnek tartom. Annak örülök, h a nőknek is van szavazati joga, illetve örülnék, ha ugyanazon munkakörben ugyanannyi fizetést kapna mint egy férfi, ha ugyanúgy teljesít.


Viszont amit szívemből gyűlölök, amikor egy nő nincsen tisztában képességeivel. Pl. utálja ha megvédik, utálja a romantikát, utálja az udvarlást, és simán kezdeményez párkapcsolatot is. Ezek nem férnek bele az én értékrendembe (a legutolsó csak akkor, ha a férfi sokáig nem kezdeményez). Igenis előre akarom engedni továbbra is, vagy kinyitni előtte az ajtót, küzdeni érte, stb. Ugyanakkor pedig tiszteljen engem, lássa bennem a családfőt. Azt gondolom, ezek természetes elvárások; és azok a nők, akik ezt a fajta szerepkérdést borítják fel, azok a nőiességüket vesztik el, és abszolút elvesztik így a vonzóságukat is. Igenis meg szeretnék védeni egy nőt, ha bajban van, ugyanakkor szeretném, ha főzne nekem. Házimunkát megosztanám vele, és nem tiltanám meg h dolgozzon, de ne legyen karrierista. A mai világban azt gondolom ez lenne egy egyben egészséges (túlélhető), de mégsem túlzásba vitt unisexizmus. Csak olyan nő jöhet szóba párkapcsolatban nálam, aki szintén ugyanezeket gondolja. :)


22/F


Köszi az eddigi válaszokat, várok továbbiakat is!

Ja és senkit nem pontozok le amiatt, mert másképp gondolja!

2011. dec. 19. 18:31
 13/26 anonim ***** válasza:

#6 -os

max erőből ádámcsutkán vágni, vagy tökön rúgni csak idegrencer és inteligencia kérdése. és ha azután még kap levegőt, akkor vannak még módszerek.

2011. dec. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%

# 10

az egyenlőséget szellemi szinten követelnénk. pl nő is tud informatikai vállalatot vezetni, hihetetlen de igaz.

a fizikum csak egy dolog, de sztem pont azért vagyunk emberek hogy ne az állati ösztönök és a nyers erő legyen a mérvadó, hanem a tudomány, az inteligencia, a fejlődés. no ezt cáfold meg.

2011. dec. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

"az egyenlőséget szellemi szinten követelnénk. pl nő is tud informatikai vállalatot vezetni, hihetetlen de igaz."


És ki tiltotta meg, hogy alapíts egy informatikai vállalatot és azt vezesd? Van rá törvény, hogy nő nem tehet ilyet vagy 1o marcona gorilla állt az útjába valamelyik nőnek amikor meg akarta alapítani a cégét? Az, hogy mondod, hogy vezető poziciót akarsz és hogy teszel is érte valamit, a kettő között nagy különbség van. Bill Gates-ne, meg Steve Jobs-nak volt egy forradalmi ötlete(amit vagy elloptak vagy nem) céget alapítottak és gazdagok lettek. Neked van forradalmi ötleted, amivel ezt megtudnád tenni? Ja, persze azt várod, hogy csak úgy beleültessenek a vezetői székbe, mert egyenlőség van. Hát nem, mert azok, akik ott ólnek valamit le is tettek az asztalra és nem azért ülnek ott, mert két here lóg a lábuk között és hímsovoniszták ültették oda. Ha nem vagy vezető, akkor nem vagy alkalmas rá. Ennyi az egész.

2011. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
jah igen, csak a nőknek ált duplaanyit kell letenni az asztelra, ez a probléma
2011. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%

02:31

Semmi esélyed nincs.

Ezzel az erővel a nőt is elég ádámcsutkán vágni, vagy mellbe verni, és vége. De mivel a nőknek az egész testük gyenge pont, ezért végül is teljesen mindegy.


02:42

Senki nem tiltja meg a nőknek, hogy informatikai vállalatot vezessenek, ez azt jelenti, hogy egyenlőség van. De mivel tény, hogy a férfiak magasabb szellemi szinten vannak, ezért van alig ilyen vezető nő.

A tudomány és az intelligencia is a férfiaknak köszönhető.

2011. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

utolsó..


inteligens ember nem támad ok nélkül, ergó aki támad, az nem tudja mik a halálos ütések, vagy ha tudja se feltétlenül elég józan hozzá h pontosat üssön.


ehm...ha h*lye vagy arról én nem tehetek. azért nincsenek nők vezető posztban, mert mindenki a szamárlétrán kapaszkodik, és mindenkinek a főnöke adja az előléptetést...khm vagyis a férfi kollegáknak, mert a nőket ritkán léptetik elő, és nem, nem okkal, vagy mert butábbak, hanem mert féltik a pasik a vezető szerepüket.

és mellesleg vagyunk olyan inteligensek mint ti... de téged legalábbis magasan verünk XD

2011. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

00:17

Ezzel semmit nem magyaráztál meg. Vagyis fölöslegesen írtad a semmitmondó szövegedet. Ezzel elismerted, hogy igazam van. Bajban lennél támadás esetén, hiába nem akarsz tudomást venni róla.


Azért léptetik elő ritkábban a nőket, mert ritka az olyan nő, aki elég okos az előléptetésre.

Ha intelligens lennél, akkor tudnál gondolkozni és nem írtál volna baromságot. De nem tehetek róla, hogy te pont jól illusztrálod, hogy milyen az, amikor a hülye okoskodik. :D

2011. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%

"mindenkinek a főnöke adja az előléptetést"

Nem igaz.

Ha igazad lenne, tele lennénk sikeres női vállalkozóval. Azoknak ugye nincs főnöke!

Vannak ugyan ilyenek - de kevesen. Nem azért, mert az egész (férfi) világ összeesküdött ellenük - hanem azért, mert ebben kevésbé tehetségesek, mint a férfiak. Aki sikeres, az pl. roppant erőszakos - az meg nem alaptermészete a legtöbb nőnek.

2011. dec. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!