Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek mennyi esélyem lehet nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány, neten ismerkedtünk meg (de nem chaten vagy társkeresőn, totál véletlenül kezdtünk beszélni egy oldalon majd msn-en folytattuk). Rendszeresen beszélünk, mindig aranyos kedves, vicces, jókat tudunk beszélgetni. Nagyon tetszik, gyönyörű lány, facebookon kb. 60-an lájkolják minden képét, folyamatosan írják neki, hogy ilyen szép vagy olyan szép vagy...(Tényleg az). Barátja jelenleg nincsen, de nem tudom lehet-e esélyem nála. B.nőm nekem még soha nem volt még csak nem is csókolóztam, eddig nagyon félénk voltam ilyen téren, pár hónapja kezdtem csak próbálkozni pár lánynál, egy randim már volt, de semmi komolyabb nem alakult. Kinézetre (amennyire én magamat megtudom ítélni) átlagosnak mondanám magam, + szemüveg. Ő tehetséges sportoló és ha így folytatja könnyen profi sportolóvá válhat néhány éven belül. Nekem a sportokhoz semmi közöm nincs azon kívül, hogy tv-be megnézem a közvetítéseket (bár tudom talán ez számít a legkevésbé). Nem lakunk messze egymástól szóval a távolság nem lehet akadály. Amúgy a lány 17, én most leszek nem sokára 22. A leírtak alapján szerintetek mennyi esélyem lehet nála?

Normális válaszokat légyszi. Köszi előre is:) Bocsi, ha kicsit hosszúra sikeredett:)


2011. dec. 19. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
egy próbát megér :) mi is facebook-on ismerkedtünk meg, és 8 hónapja együtt vagyunk :)
2011. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Találkoznod kéne vele. Pl hívd meg pizzázni.

Ha jól megértitek egymást msn-en, akkor lehet hogy az életben sem fogtok egymás mellett unatkozni.


Ha szimpi vagy neki külsőre is, akkor nem lesz gond, csak ne nyomulj. Legyél önmagad, légy előzékeny, és az sem baj ha vicces vagy. Csináld úgy, hogy érezze magát jól veled :)

2011. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
találkozzatok, és ha meg van a kémia, akkor összejöhet ;)
2011. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz egyértelmű!:)

amúgy a lájk és a komment nem számít,mert sokszor inkább ez az ismerősök számától függ..

(Persze látom,hogy te is írtad,hogy szép,csak ezt meg kellett jegyeznem)

2012. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minél előbb hívd meg, hogy személyesen találkozzatok, mert ekkor derül ki, hogy van-e köztetek vonzalom, amire lehet építeni.


"eddig nagyon félénk voltam ilyen téren"


De mivel az embernek nincs a homlokára írva, hogy félénk, ezért ezt a félénkséget nyugodtan zárójelbe tehetjük. Játszd azt, hogy nem vagy félénk. Ha találkozol vele, és jó az első benyomás, amit egymásra tesztek, akkor a félénkségtől egy pillanat alatt meg fogsz szabadulni, mert ha rádmosolyog, nevet a poénjaidon stb., akkor egy kellemes és felszabadult izgalmat fogsz érezni, ami némileg a részegségre hasonlít. Ha egymásnak valók vagytok, akkor sohasem fog feszélyezni egy találkozás egy nővel, ez úgyszólván szabály.


"Ő tehetséges sportoló és ha így folytatja könnyen profi sportolóvá válhat néhány éven belül."


Örülj neki, mert így a teste szép és ruganyos, és sokáig fiatalos marad.


"A leírtak alapján szerintetek mennyi esélyem lehet nála?"


Az esélyeid attól függnek a legjobban, hogy tudjátok-e magatokat felszabadultan, jól érezni egymás társaságában.

2012. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, mielőbb elhívom egy randira, nehogy valaki beelőzzön, mert szerintem tuti nem én vagyok az egyetlen aki össze akar jönni vele. Csak azt kéne kitalálni, hogy hova, mert nem csak egy sima kajálást vagy pizzázást akarok, hanem valami különlegesebbet. Lenne egy nagyon jó ötletem ahova elmennék vele, attól tuti elájulna ha meghallaná, 1000% hogy nem is utasítaná vissza, csak aznap amikor ez az esemény lesz pont neki versenye lesz...Esetleg ha van ötletetek azt még megoszthatnátok velem:D
2012. jan. 3. 00:45
 7/9 anonim válasza:
Az a helyzet hogy te beleszerettél interneten keresztül és igy 100%-os a pofára esés, szerintem felejsd el ugy ahogy van :/
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem szerettem belé. Annyira szép, kedves, és aranyos, hogy interneten keresztül megtetszett annyira, hogy ha van esélyem nála akkor megszeretnék vele ismerkedni élőbe is, és akár össze is akarok jönni vele. Voltam már szerelmes így megtudom különböztetni a kettőt:)

Egyébként most elég zsúfolt időszakban van, szabadideje szinte 0, szóval pár hétig még biztosan nem lesz találkozás akkor se ha igent mond.

2012. jan. 9. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet belőle kapcsolat, ha a lány is úgy akarja
2012. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!