Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy bizonytalan/vívódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bizonytalan/vívódó lánynak elmondok mindent őszintén, lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Köztem, és a két éves kapcsolata között vívódik, ami nem nagyon működik, legalábbis ahogy mesélte...bár 2 év az mégiscsak két év.


Én meg belecsöppentem ebbe az egészbe, a lány is vonzódott hozzám, ám nyílvánvaló okokból (barátja) nem jöttünk össze.


Én igazából hol kimutattam, hol palástoltam, mit érzek iránta, talán ő sem biztos bennem.


Viszont én meguntam ezt a "játszadozást", és el fogom neki mondani/rákérdezni, hogy mi is ez az egész.


Szerintetek ha látja, mennyire komolyan gondolom, dobná értem a pasiját, akivel talán már csak megszokásból van együtt?


2010. máj. 24. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Egy fass*opó vagy hogy rámászol 1 foglalt csajra...
2010. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hiába jössz vele össze, nem lesz okés a kapcsolat.

miért?

Hiába nem szereti, egy két éves kapcsolatot nem lehet csak úgy ott hagyni.

2010. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2010. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvassatok a sorok között...egyrészt írtam ,hogy belecsöppentem ebbe az egészbe, másrészt a kapcsolatuk amúgy is szar, harmadrészt a lány is vonzódott hozzám, én is hozzá...sőt, én bele is zúgtam, hülye lennék ennyiben hagyni...
2010. máj. 24. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Belecsöppentél? Értem, vagyis semmi közöd az egészhez, te egy összeesküvés áldozata lettél??
2010. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény belecsöppent... Na azt hogyan?
2010. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!