Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze soha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, egy egy hónapos kapcsim volt, valahogy sose jön össze, aki szerelmes lesz, abba én nem leszek szerelmes, és akibe én, az meg tuti hogy nem tud szeretni. Ez meg lassan már 11 éve. Mindenhonnan azt hallom hogy majd eljön az igazi, miközben tudom hogy nincs igazi, csak olyan lány, aki meg tudna szeretni, de valamiért ez nem következik be. Bárkit aki megkérdeztem azt mondta eddig hogy nincs semmi gáz velem, de valamiért mégsem érzik azt a pluszt. Ja igen, 14 évesek könnyen szeretnek belém discoban, de az értelmes 20on éves csajok miért nem? miért van az hogy kikosaraznak azért mert nem vagyok elég tapasztalt? Hogyan szerezzek akkor tapasztalatot? Kifogás van bőven, de igen annál kevésbé! Nem értem miért van ez így, de egyre jobban idegesít, sőt mitöbb irritál, hogy folyamatosan sírnak nekem a lányok, hogy jaj ez megcsalta, az lelépett, amaz pedig kihasználta és bunkó volt vele. De amikor felhozom hogy oké engem el tudna e képzelni, hát persze hogy nem! És utána csinálja azt amit eddig is, kiég, és utána jön az a szöveg hogy neki nem kell pasi, tökjól megvan egyedül is, köszöni szépen! Hát gratulálok! Ez lenne a nagy Budapest???!!! Ez a Magyarországi felhozatal?! Persze egyéjszakásban benne lennének, de miért fáj a normális kapcsolat? Miért félnek a csalódástól? Miért van az hogy inkább nem csinálják nehogy jaj de nehogy csalódás érje őket! Hiába írja azt ezek után bárki is hogy le kell szarni őket, majd jön az igazi. Nem jön! Leszarni?! Nem lehet amikor nekem meg nincs, és hiányzik. Látom hogy szenvednek ők is, de szenvedek énis. Mindig az olyan pasikat vonzzák be, akik megalázzák őket előbb vagy utóbb. Tisztelet persze a kivételnek, de az olyan csajok meg már sajnos foglaltak. Discoban tehát nem lehet ismerkedni, mert nem normál kapcsira mennek rá. Párkereső oldalakon jönnek az idióták, Ja és igen discoban a 14 évesek... -,- Vallásos párkeresést hagyjuk, ha már elhívom moziba már az nyomulásnak minősül. Egyszerűen hányok már az egésztől. Nem csak nekem nem jön össze, több jóbarátom is panaszkodik ezek miatt, 1 éjszakára pillanatok alatt lehet keríteni csajt, de normális kapcsolatra? Úgy félnek tőle mint a tűztől! Lányok ez nektek jó? Mert nekem nagyon nem! A másik dolog amit nagyon kezdek megunni az az önzés! Gondolok itt most arra hogy hát te szólíts meg te vagy a pasi, te fizess te vagy a pasi, te találj ki programokat te vagy a pasi. Ja hát ha meg valami nem tetszik akkor meg jön a hiszti, meg a dobás. Ha meg megkérdezem miért nem időbe szóltál? Akkor is megkapom hogy hát egy pasinak akkor is tudnia kéne mi a dörgés. Aha és anyád jól van? :D

Bele őszültem, bele fáradtam! Normális csajt még a google-ba is hamarabb találok mint itt budapesten :D szánalmas! Tele van a pláza, tele van az iskola a szépen öltözött csajokkal, de elérni egyiket sem lehet. Emberek most velem és a környezetemmel van a baj, vagy tényleg ekkora gáz van, és senki nem kapizsgálja már hogy mivan?


Ui: a kormány azt tervezi hogy külömböző dolgokkal segíti a fiatal párok életét! Aha nagyon király, miközben párok nem nagyon lesznek, egyenesen hülyének nézik azt aki gyereket akar vállalni, nemhogy gyerek! Csaj sincs!

Éljen! Magyarország! Szeretlek!


A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. dec. 19. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert túl sokat beszélsz és túl körülményes vagy. Legalábbis a hatvankét soros novellád alapján, amit te kérdésnek nevezel.
2011. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szedj fel egy 16-19 éves lányt, gyakorold be, lesz önbizalmad és menni fog a nagyobb préda is, ÉN így csináltam...


[link]


tanulmányozd...

2011. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a linket holnap próbáld meg, weblap karbantartás van sztem...
2011. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egen. ez is a kormány hibája :D -.-'

Amiket leírtál az mind olyan h azért látod így a dolgokat, m még nem volt komolyabb kapcsolatod, ami alatt megtapasztaltad volna h sok dolog nem így van.

2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én lány vagyok. 18 éves. Másfél éve vagyok komoly kapcsolatban. Mielőtt megismertem volna a barátomat, én sem akartam komoly kapcsolatot.( de futó kalandjaim nem voltak) Vagyis inkább féltem a komoly kapcsolattól. A csalódástól, mi lesz ha otthagynak, megcsalnak,stb. Nekem ahoz, hogy valakivel belemenjek egy kapcsolatba, kell egy alap bizalom, amire alapozhatok. Azok a lányok akik discokba járnak ismerkedni valószínüleg azért smárolnak minden második pasival, mert semmi önbizalmuk, és élvezik, ha érzik, hogy fontosak valakinek. (nekem van egy ilyen lány ismerősöm, ő maga mondta). Ezekkel komoly kapcsolatot nem igazán lehet tervezni, hiszen ha tegyük fel összejön egy sráccal, 1-2 hét után lefekszik vele. Onnantól szerintem a pasinak már semmi érdekes nincs benne. Tapasztalatból tudom, hogy a pasik a nehezen kapható lányokat szeretik. Nem tudom, te hogy vagy vele:)
2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert valszeg nem nézel ki átlagosnál jobban, akkor pedig kénytelen vagy beérni a csúnya lányokkal.
2011. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem könnyű a helyzeted, én is hasonló cipőben járok. A fiúk, akikkel megismerkedek, vagy csak egy éjszakára kellenék nekik (pedig abszolút nincs ribancos kinézetem), vagy olyan nyomorékok - külsőre is, belsőre is, hogy hihetetlen. Meg éretlenek. A 25 év alattiak gyerekesek, az afölöttieknek meg én vagyok a gyerekes.. na ehhez mit szólsz. Én is nagyon szeretnék normális kapcsolatot, de nem nagyon találok normális fiúkat, ha meg mégis, akkor meg nincs bennük semmi vonzó. Aki meg felkelti a figyelmemet, az meg csak haverként kezel. Ilyen ez, sajnos igazságtalan a világ. De azon kivül, hogy folyamatosan próbálkozunk, ismerkedünk többféle környezetben, nem tudunk mást csinálni.


22 éves nem pesti lány

2011. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17:30 Magyarul csak a legjóképűbb pasik kellenének. Így nehéz is lesz párt találnod.
2011. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tetszik a szoveg, enis hasonloan erzek, de megnyugtatlak ez nem csak Magyarorszagra ervenyes. Szerintem a nyugat majmolas meg a media az oka, de ezt most inkabb nem reszletezem, csak felhuzom magam potyara...
2011. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ja
2011. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!