Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném hinni, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném hinni, hogy van egy lány, aki rám vár, hogy rátaláljak és meghódítsam, de már egyre nehezebb és egyre kevésbé hiszem, hogy létezik Ő. Van más is, aki így érez, hogy hiába minden próbálkozása, mégsem találja a párját és el van keseredve?

Figyelt kérdés
22/F
2011. dec. 19. 02:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos!:) Mit gondolsz, ki ő, hol él, hány éves, stb..?
2011. dec. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nem


Jó vagyok a lányoknál és szerencsére nem csak a könnyebb vérűeknél, hanem a normális és intelligenseknél is.

Jelenleg is egy stabil kapcsolatban vagyok, ami jól működik.


Attól sem félek, hogy mi lesz ha esetleg vége lesz. Találok mást :) Sosem leszek egyedül.

2011. dec. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szégyent hozol a férfi nemre az ilyen szoveggel :D sok férfi van aki hasonlo gondokkal szenved,de nem mutatja ki a gyengeséget,szóval férfi vagy vagy mi?
2011. dec. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"sok férfi van aki hasonlo gondokkal szenved,de nem mutatja ki a gyengeséget"


Az olyat hívom én antiférfinak. :)

El se bírok képzelni olyan mérvű gyengeséget, hogy valaki erőt hazudni legyen kénytelen a sajat gyegeségéről.

35N

2011. dec. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

van más is így vele



olyankor vesznek az emberek whiskyt :)


de fel a fejjel, mert ha negatív energiűt sugűrzol, akkor tényleg nehéz lesz bűrmit is összehozni

2011. dec. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35N de azok a férfiak egy hamis de nem eroltetett mosollyal akár téged is meghódithatnak konnyedén,ha azt mondod nem igaz azzal magadnak hazudsz:)
2011. dec. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nem vagyok b.zi, úgyhogy nehezük lenne..


ha ezt nekem írtad..


a whiskys

2011. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

De ha ők hamisak, én pedig igaz vagyok, akkor a mosoly utan ugy menekulnek elolem, mint akik tűzbe nyúltak, és akkor hogy alakul ki párkapcsolat? Sehogy, kérlek.


Eljátsszák a szerepüket, és fogalmuk sincs, hogyan tovább. Nem tudnak KAPCSOLÓDNI.


(Ahogy a 2. hozzászóló is irja: neki mindegy, hogy kivel van. Nem gyászolja az elmúlt kapcsolatot (ezt csak ugy lehet, ha az nem is jelentett neki semmit, ha az nem volt kapcsolat, nem volt szeretet), és tetszik neki korlátlan számú nő.

Namost annak, aki KAPCSOLÓDIK, és nem társas magányban él, annak k_rvára nem mindegy, hogy kivel van, és csak 1, 2, 5 olyan nő látezik számára a Földön, akivel egyáltalán kapcsolódni képes. Amit a 2. hozzászóló ír, az lehetetlenség. Az szerintem csak látszatkapcsolat.)


Ha meg már nem vagyok huszonéves, akkor már megharcoltam a gonosszal, ergo simán felismerem a hamisságot, és nem állok le vele újra.

Értem?:)


35N

2011. dec. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35N igaz,csak testi kapcsolat alakulhat ki.De a legtobb sikeres párkapcsolat abbol alakul ki,amit a kérdezo akar,az a 21.századi noknek unalmas és nem kérnek belole ezért rosszul végzodne 22/F részérol
2011. dec. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát akkor kijenletem, hogy az itt megszolalt 4 fiu kozul eddigi élettapasztalatom alapján nekem a Kérdező a lagszimpatikusabb, szóval látatlanban is őt választom.:) (Még a whiskys is esélyes.)

Nem véletlenul jottem be a topicba. Hanem mert TETSZETT a kérdező személyisége! ÉS kivancsi voltam, hány éves. A kora is tetszik.:)


35N

2011. dec. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!