Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves srác vagyok. Nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srác vagyok. Nemrég tudtam meg, hogy egy nálam 2 évvel fiatalabb haveromnak a huga szerelmes belém, bár eddig is sejtettem. A baj hogy csak 14 éves de eszméletlen gyönyörű. Belemenjek szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 19:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
pedomaci...
2011. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Most lehet, hogy kicsit furán hangzik, de a nagynéném konkrétan 15 évesen jött össze még anno a férjével, aki 28 éves volt. 10 éve házasok. Csak ott annyi volt a különbség, hogy halálosan szerették egymást. Szóval szerintem nem annyira nagy az a korkülönbség. Pláne nem a mai világban. Ha pedig komolyak a szándékaid, és nem csak ˇki akarod élni magad valakiˇakkor vágj bele.. De csak ésszel.
2011. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

12:08-as

tévedésben vagy


nem számít pedofilnak


a csaj már meg van 14 és törvény sem bünteti


csak vigyázz vele, mert ezek a kis fiatal lányok elég buták és maguk sem tudják mit is akarnak igzaán, nehogy aztán te szívd meg, ha megcsal valakivel vagy 1 hónap után dob téged


22/F

2011. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
valakin* bocsánat...
2011. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a helyedben. Nem is értem, hogy egy 21 éves mit tudna kezdeni egy 14 éves lánnyal.
2011. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Biztos nem igazi szerelem, nem kellene 14 éves lányt megrontani. Ha szerelmes lenne pl, meg te is nem ez lenne a felállás, pl szólna neked ha elég érett lenne. Gondolj bele, ha minden 14 évest és alattit megdugnának, amikor először vonzalmat érez, amit lehet szerelemnek gondol, titulál ő vagy más. Ha annyira szerelmes, 2 év múlva is az lesz, és akkor össze házasodhatsz vele, és papíron bizonyíthatod, hogy nem csak megrontottad.
2011. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Nem mondta, hogy most rögtön meg akarja d*gni. Összeházasodni 16 évesen ? Te hol élsz ? Meg bizonyítani? Kinek? Neked? Nekik ?:D


Kérdezőnek: Nem kell itt bizonyítani senkinek, maximum a szüleinek. Bár tény, hogy nem a legjobb felállás ebben a korban és tényleg lesznek kínos szituációk, szóval nagyon gondold ezt meg.

2011. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

18 év alatt a törvény szerint lehet büntetni, fiatalkorú megrontása, ha 16 éves előtt, és papíron nem házasodott össze, ha igen akkor nem lehet. De 16 év alatt nem lehet házas, azért hogy mindenképpen meg lehessen törvényesen büntetni, ha a hatóság felé jelzés érkezik.

14 év alatt kiskorú-vagy gyerek, és súlyosabban lehet büntetni törvényesen, törvénytelenül meg akárhogy. Ha van normális szülei, akkor egy fejlövéssel szerintem eltüntetik, aki megrontotta a gyereküket.

Viszont rengeteg ilyen jellegű kártevés, ami nem feltétlen rosszhiszemű, vagy igen büntetlen marad.

De ettől még adott esetben büntethető. 18 év alatt még alkoholt és dohány terméket sem vásárolhat.


A megrontás és nemi erőszak nem feltétlen ugyan az.


A megrontás történhet, a sértett beleegyezésével is. Nehezebben tetten érhető és bizonyítható. De súlyosbító körülménynek számít az aljasság, vagy különösen aljas.

Ami azt jelenti, hogy az elkövetőnek tisztában "kell" lenni vele(a nem tudás, csak különös körülmények, helyzetben állhat fenn -putri falu), hogy a lány vagy fiú érdekét nem szolgálja. Egy iskolázott érettségivel rendelkező rendelkező egyéntől igen. Ilyen esetben a támogatás is bűnténynek számít :)


A 18 év is alacsony, lehet fiatal szemmel nézve sok, de nem az, a fiatalok érdeke. Ezután igazából a szülő, nem büntethető, felelős a lánya vagy fia tettéért.


Ha valaki a szexuális életével másnak vagy a társadalomnak kárt okoz, azt lehet büntetni, attól függően, hogy az illető mennyire képes ezt megítélni.

Ilyen közismert, hogy 18 év alatt könnyen elvehető valaki szüzessége-vagy újabb kihasználása tévedéssel, megvezetéssel. Viszont ha nem ez lenne, valószínűleg nem lesz feljelentés. Elég sok példa és ellenpélda van rá.


Részletezd-étek már le, hogy mibe akarsz bele menni, és hogy gondolod a végkifejletet.

2011. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A törvény szerint ha betöltötte a 14-et akkor nem számít semmi megrontásnak ha nem erőszakkal történik, szóval nem ezzel van a baj.
2011. dec. 25. 14:11
 20/22 anonim ***** válasza:
35%
14 év fölött nem büntetnek senkit. Akár a pápával is d*ghatna. Nem tudom honnan szeditek ti ezeket a 18 éveket...
2011. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!