Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van ehhez hasonlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van ehhez hasonlo tapasztalata? Ha igen kerem irjon

Figyelt kérdés
A baratommal masfel eve vagyunk együtt .Együtt vesztettük el a szüzessegünket.Nekem az elejetol az a problemam hogy mikor behelyezi a peniszet en csak azt erzem hogy ott van de az ezzel jaro elvezetet nem .Nem az orgazmus a celom elöször csak annyit szeretnek hogy elvezzem ,de akarmit probaltunk nem valt be .nem vagyok frigid sem mert oralisan volt orgazmusom es nedvesedem is rendesen.Egyszer egy pillanatra ereztem az igazi erzest ,de aztan többet nem ...Valakinek ha esetleg van ehhez kapcsolatos elmenye,tanacsa az irjon nekem sokat segitene..
2011. dec. 19. 23:02
 1/2 bussika ***** válasza:
Próbáljatok ki más pózokat, elégítsétek ki egymást orálisan!
2011. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtal.mar mindent kiprobaltunk es az oralis minden alkalommal meg van de mar szeretnem azt erezni ami tenyleg szex
2011. dec. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!