Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ázsiai lányokkal hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányokkal hol és hogyan lehetne ismerkedni Debrecenben? Vannak itt ezen az oldalon ázsiai lányok, akik szívesen ismerkednének vagy csak haverkodnának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben nem hinném hogy annyira lennének. Szegeden, Bp-en vagy Pécsen nagyobb sikerrel találkoznál ázsiai lányokkal, mert sokan az egyetemre jönnek Pécsre, Bp-re vagy Szegedre.
2011. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bembinó ***** válasza:

Debrecenbe is van egyetem ..

De egyébként ázsiában a legvalószínübb.

2011. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek: tudom hogy debrecenben is van egyetem, de a fent említett három város egyetemeiben híresen sok a külföldi. Bp.-en és Szegeden kb. 100-100 fő ázsiai egyetemista van.
2011. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bembinó ***** válasza:
Tudom szegedi vagyok meg debreceni félig itt félig ott :) Egyébként Debrecenbe az arab ami több szerintem :)
2011. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg a néger, én Debrecenben rengeteg négert látok sajnos.
2012. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben a fórumban sokan szoktak lenni, én is szívesen ismerkednél velük, mert gyönyörűek. :P :D
2012. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!