Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lényeg: van barátom, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lényeg: van barátom, nagyon szeretem, sokat küzdöttünk azért, hogy együtt lehessünk és működik is. De amikor barátom van, egyszer csak mindenhol elkezdek látni helyes-szexy fiúkat, akik ismerkednének. Normális ez?

Figyelt kérdés
De amikor barátom van, egyszer csak mindenhol elkezdek látni helyes-szexy fiúkat, akik ismerkednének. Eszembe se jutna lecserélni a barátom, de nem értem, hogy amikor egyedülálló voltam, HOL VOLTAK EZEK A SRÁCOK?Miért nem akkor kerülnek elő? Miért nem akkor találnak meg, amikor egyedül vagyok és lehetne akár párkapcsolat is belőle? (22/l)
2011. ápr. 11. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
téli álmukat aludták.
2011. ápr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most boldog vagy, és ez vonzza őket :)
2011. ápr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:
Ja,az,hogy van pasid,valoszinuleg magabiztosabba tesz,es ahogy az elottem levo is irta,boldogabba is,ami kisugarzast ad,es vonzza hozzad a sracokat.
2011. ápr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet és én is ebben a korban vagyok. Amikor nincs barátom, akkor akárhová megyek, alig látok helyes pasit, akit látok, az is nővel van. A mostani barátomat is csajjal láttam meg először egy buliban, és az volt a szerencsém, hogy a csaj hamar haza ment (amúgy nem a barátnője volt, csak kavartak a buliban), én meg a barátom pedig sokáig maradtunk és sikerült megismernem (több, mint 1 éve vagyunk együtt). Szóval most, hogy barátom van, és az elmúlt egy évben, hemzsegnek körülöttem a helyesebbnél helyesebb pasik, akikkel szívesen összejönnék, ha nem lenne barátom. Bár ez az érzés abban a pillanatban, amikor meglátom a barátomat, elmúlik. Mindig rájövök, hogy nála helyesebb pasit egy éve nem találtam, és még a belső tulajdonságai is tetszenek, amik a többieknél zsákbamacska. Így hát love, peace, happiness van :DDDDD 21/L
2011. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!