Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándék probléma!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék probléma!?

Figyelt kérdés
Mit vehetnék egy 20 éves fiúnak? Már annyi mindenre gondoltam, de aztán mégsem találtam jónak. Szereti a személyes dolgokat, de nem jut semmi az eszembe. Szeret gitározni,ezzel kapcsolatosan sincs ötletem :S
2011. dec. 20. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez h jön ebbe a témakörbe?:D

Mióta vagytok együtt amúgy? Mert az sem mind1. Az a lényeg h ne vegyél méregdrága ajándékot, csak azért mert szereted. Sok fiatal kezdő pár csak úgy tudja kimutatni a szeretetét, h ajándékozásnál mindig egy talicskányi ajándékot vesz a másiknak egy halom pénzért. Felesleges...az ajándék akkor is ajándék ha pl te készíted. Légy kreatív.

Ha pl gitározik, vegyél neki gitárpengetőt, vagy mi a neve. Nem kerülhet sokba, és annak biztos örülne. Mellé még vegyél egy tábla csokit, meg egy felsőt, vagy nadrágot. Persze attól függ mennyit szeretnél költeni rá.

2011. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tavaly mikor a párommal még csak 3-4 hónapja voltunk együtt, akkor adtam neki egy 3d-s macit, amit én ragasztottam össze darabjaiból, meg eg ykönyvet...


most másfél év után kap egy cd-t, meg borotvakészletet (borotvaszappan, fa borotvaszappan tartó, aftershave.) a borotva már túl drága lenne, 9 ezerért nemv eszek :D ja meg pamacs.


ő meg szeret dobolni de hát már van 10 pár ütője..

2011. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 menta34 ***** válasza:

borotvaszappan? pamacs? ...hajaj.:)


Szerintem a ruha téma jó, pláne ha nem valami szokványosat veszel. Szóval egy fehér poló az nem jó, de egy piros boxer, egy csíkos térdzokni, vagy pl. egy vicces sapka jó ajándék:)

2011. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy nem ismered ennyire. Most tök mindegy, hogy mióta vagytok együtt, elvileg szereted nem?

Gitárral kapcsolatos: pengetőkészlet, gitártok, gitár tartó szalag, esetleg koncertjegy, ha van kedvenc együttese.

2011. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sose veszek az aktuális barátnőmnek ajándákot se nőnap, se gagyi valentin, se szülinap, se karácsony és el is mondom nekik hogy miért és többnyire megértik. Gusztustalannak tartom a marketing lehúzásokat, az ünnepek manapság arról szólnak hogy cseszd el a pénzed bóvlikra. Nos, én különb vagyok egy átlag embernél és nem teszek ilyet.
2011. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most a borotvaszappanba meg a pamacsba mi olyna nagy hajaj? régen ezekkel borotválkoztak. ha egy kicsit okosabb lennél az átlag sötét embernél, akkor tudnád hogy mennyi vicik-vackot tesznek a borotvagélbe mondjuk. kőolajtól kezdve, az autómosón át minden van benne. a borotvaszappan meg (amit én vettem) ökológiai, természetes összetevőkből, akár meg is ehetnéd, olyan natúr cucc. a pamacsot habosításra használják. régen ilyen volt a készlet, csak borotva helyett penge volt, meg kés. és a páromnak ez tetszik, nem véletlenül adom... :) mert én őt jól ismerem. ennyi.
2011. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bembinó ***** válasza:
Adj neki egy kupont amire rá van írva ,hogy egy egész éjszakás sexmaraton veled :D Olcsó, jó , és örülnifog neki :)
2011. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!