Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elvárja hogy független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elvárja hogy függetlenek legyünk egymástól! De ha én kérek támaszt nem kapok de ő elvárja hogy támaszkodhasson rám? Nem értem!

Figyelt kérdés
Akkor hogy akar független lenni?De ő mindig a fejemhez vágja hogy neki nem kell olyan férfi akire nem tud támaszkodni és számítani ugyanakkor független is akar lenni de ha én kérek valamit akkor azt a fejemhez vágja hogy álljak a sarkamra...én ezt nem értem..
2011. dec. 20. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom....
2011. dec. 20. 10:17
 3/10 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok légyszi mert nem tudom hova tenni a helyzetet,neki vannak elvárásai velem szembe de ha nekem gondom lenne akkor nem fordulhatok hozzá??apró szívességet kértem tőle és láttam rajta é éreztette hogy nem szívesen segít nekem...akkor mi lenne ha valami komolyabb lenne?elküldene és otthagyna?ő számíthat rám és elvárja de ha nekem lenne szükségem rá akkor nem segít?
2011. dec. 20. 10:21
 4/10 anonim ***** válasza:
:D Ha igen,akkor nem ártana átrágnotok a kérdést,és a fogalmakat is:D
2011. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ő elvárja hogy keményen dolgozzak de ő viszont még nem is dolgozik hanem tanul...kértem tőle egy kisebb segítséget,igaz segített de láttam rajta hogy nem szívesen teszi mind ezt...
2011. dec. 20. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Miért akar független lenni tőled, ha ő a párod? Egy párkapcsolat arról szól, hogy nem vagyunk függetlenek egymástól.
2011. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bánomisén ***** válasza:
Önző. De ha tudományosabb megfogalmazást akarsz hallani, akkor úgy mondom, hogy gyerekstátuszon tartja magát. Ő kérhet szívességeket, támaszt, de nem érzi, hogy egy felnőtt kapcsolatban ezt neki ugyanúgy meg kellene adnia neked. Még nem nőtt fel egy felnőtt kapcsolathoz.
2011. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 10:27


anyagilag ne függjünk egymástól...

2011. dec. 20. 10:31
 9/10 LadyLee ***** válasza:
Valószínűleg kifogtál valami buta csaj, ennyi.
2011. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LadyLee ***** válasza:
csajt
2011. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!