Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Ha téged szeretnek, vagy ha te tudsz valakit igazán szeretni?

Figyelt kérdés
Két férfi van az életemben, az egyiket szerelemmel szeretem, ő viszont nagyon sokszor átvert, a másikat szeretettel szeretem, neki viszont én vagyok az igazi, és az életét is odaadná értem. Tudom, hogy a kölcsönösség lenne az igazi, de ez is nagy ajándék. Jó szeretni valakit, de nem jobb, ha te tudsz önzetlenül szeretni?
2011. dec. 20. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
gondold át, hogy a kőarc bunkó kell-e vagy a kedves szerelmes srác?
2011. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az alap kérdésre válaszolva:

Szerintem az a legjobb ha van mind2ből, általában az életben nem jók az egyoldalú dolgok.

2011. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a válasz, hogy a kölcsönösség az igazi és tartós kapcsolat alapja, de ha az illető átver, akkor dobni kell. Át fog verni mindig. Később már nem is leszel szerelmes bele és rájössz, hogy elcsesztél egy csomó időt az életedből.
2011. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
a te esetedben egyik sem,mert egy hülye kis ku.rva vagy aki egyszerre két pasit hülyít...
2011. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem tudnék egy sráccal úgy lenni, ha tudom, hogy közben egy másikat szeretek, mindennél jobban. Úgy pláne nem, ha közben még azt is tudom, hogy az előbbi fiú mennyire szeret. Egyszerűen nem lenne tisztességes vele szemben. Így meg lehet, hogy neked szar, de legalább tiszta lehet a lelkiismereted.


19/L

2011. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Három lehetőség van:

1. az elsőt választod és hagyod hogy kihasználjon csak hogy vele lehess

2. a 2.-at választod "ha nincs ló akkor jó a szamár is" alapon, ergo kihasználnád őt, ráadásul egy idő után tisztelni se tudnád mert valamiért nem tudnál felnézni rá (pont azért mert hagyja magát így kihasználni)


Amit én tennék:

3. hagynám mindkettőt és keresnék valakit akivel megvan a kölcsönösség. Ne add alább!

2011. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2011. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!