Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy úgy éreztétek a párotok nem becsül meg benneteket?

Figyelt kérdés

Néha (ma is például) úgy érzem, hogy nem vagyok neki annyira fontos, pedig tudom, hogy igen, de nem mutatja, ehelyett hülyén beszólogat.

Azon is felkapja a vizet, hogy én nem akarok elmenni szilveszterezni, de jelen esetben ő még azt sem tudja, hogy milyen legyen a progi, de már azzal jön, hogy már megint üljünk itthon?

Mostanában ezzel a viselkedéssel az őrületbe kerget és csak sírnék.

Ti, hogy oldottátok meg ezt a "problémát"??


2011. dec. 20. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ott tartok, hogy nem tudom megoldani a problémát.
2011. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen. pl. a szülinapomkor el akart menni a haverokkal és flegmán oda vágta hogyha akarok én is mehetek. aztán végül "romantikusan" együtt voltunk de azért rosszul esett...
2011. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is így érzem. tanácstalan vagyok:/
2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van amikor úgy érzem, hogy fontosabb neki, hogy a barátokkal menjen el bulizni, mint, hogy velem legyen.

Kifogásként felhozza, hogy tavaly nem voltunk, de annak is megvolt az oka, hogy miért nem! Másrészt nem különösebben foglalkoztatja a dolog, hogy én nem szimpatizálok az ismerőseivel, elszoktam menni vele ha úgy adódik, de nem kívánok ennél közelebb kerülni hozzájuk!

2011. dec. 20. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy vélem, hogy te vagy a lány... :)

A pasik néha képesek így viselkedni(tisztelet a kivételnek). Erre szokták azt mondani, hogy nekik is lehet mensis időszakuk. Ilyenkor nem jó nekik semmi, amit csinálunk, okoskodnak, stb. Aztán másnap minden megy tovább, mintha mi sem történt volna. :)

Mióta vagytok együtt?

2011. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok a lány. :)

Lassan 3 éve vagyunk együtt. 25 évesek vagyunk.

De felnőtt fejjel sem tudok most megoldást találni erre a "problémára". Ő pedig nem könnyíti meg a helyzetet.

2011. dec. 20. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, sőt pont ez volt a probléma. Meg is mondta, hogy unja a kettesben töltött időt, hogy otthon "fekszünk". Borzasztó rosszul esett, hogy nem érzi jól magát a társaságomban, mikor én minden pillanatot élveztem. Még volt egy két ilyen apró dolog, a barátnőim hívták fel rá a figyelmet, hogy természetesnek vesz, ezért beszéljek vele erről.


Igaz, még csak egy hete történt a megbeszélés, de azóta minden szuper, foglalkozik velem, többet puszilgat, ő nyújtja a kezét, hogy fogjam meg az utcán meg ilyesmi.


Mellékesen lehet, hogy az is közrejátszott, hogy van egy fiúhaverom, akivel hetente párszor beszélek, és ez feltűnt neki.(kizárólag haveri alapon persze)


A szilveszterezéshez pedig: Szerintem nyugodtan lehettek külön is. Ha elmész, akkor valószínűleg nem fogsz tudni jó képet vágni hozzá, nekem legalábbis minden kiül az arcomra, szóval jobb ha egyedül megy el, haverokkal.

Mi is valószínűleg külön leszünk, én sem bírom annyira az egyik haveri körét, akikkel együtt lenne.


20/L a barátom 25/F

2011. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Várom a továbbiakat!


Külön biztos nem megyünk el szilveszterezni, nem is menne nélkülem, meg alapból ha egyedül netalán tán elmenne tudná jól, hogy nekem rosszul esne, ha külön töltenénk. Barátnőim meg szintén a párjukkal töltik kettesben a szilvesztert, így ők kilőve.

Csak az enyémnek esik nehezére, hogy velem legyen......

2011. dec. 20. 19:14
 9/9 danyiluska ***** válasza:

Volt már olyan veletek, hogy úgy éreztétek a párotok nem becsül meg benneteket?


Tobbnyire csak olyan....

2011. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!