Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek úgy szakítás után...

Éreztétek úgy szakítás után hogy soha nem lesztek boldogok, kilátástalannak láttátok a helyzetet?

Figyelt kérdés
hogy sikerült utána "helyrejönni" és újra meglátni, megtalálni az élet szebbik oldalát?
2011. dec. 15. 15:23
 1/8 Antimod ***** válasza:
Persze, hogy sikerült.
2011. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LadyLee ***** válasza:
Előtted már több milliárd embernek sikerült, nyugi.
2011. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenkinek sikerül,nagyon kis % akinek nem.

Nem egyszerű,lehet hogy mindig is fájni fog de boldog lehetsz ha akarsz!

2011. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha, senki nem ér meg (szakítás miatt) annyit, hogy emiatt bármit is kilátástalannak láss...és minden "rosszban" van valami jó...
2011. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az első szerelmem mondta ezt, hogy biztos találni fogsz majd valakit, miközben a szememről simogatott le pár könnycseppet, amikor elhagyott.

én csak ráztam a fejem, hogy biztos nem.


azóta felnőtt nő vagyok.

volt pár komoly kapcsolatom egyik sem volt az igazi, és az aktuális párom sem tűnik annak. de már feladtam a keresést.


lehet anno gyerekfejjel elhatároztam valamit és a tudatalattim megvalósította?


szóval te legalább gondolkodj úgy, hogy igenis rádtalál a boldogság és élj ennek tükrében, aztán beszélgetnék veled felnőtten, hogy mi lett :)

2011. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma 17:39 azt hittem a történeted jó lesz a végére mikor olvastam az elején. én sem vagyok már gyerek azért, de nehezen akar összejönni a dolog. 22L vagyok
2011. dec. 15. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen éreztem. Nem jöttem helyre. Nem is fogok.
2011. dec. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretted, egy kicsit mindig hiányozni fog, de már akkor se jön vissza, ha beledöglesz. Egy kicsit maradj egyedül, utána bulizz. Én két évig szenvedtem, ha szerencséd van, nyár végére szerelmes leszel.
2011. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!