Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ajándék lenne neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék lenne neki karácsonyra? Fiúk, ti örülnétek ilyesminek?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyunk együtt, ő 24éves pasi, ritkán tudjuk együtt tölteni az éjszakákat, ezért arra gondoltam, hogy csináltatnék neki egy párnát a fényképemmel, hogy akkor is 'velem' aludhasson, ha nem vagyunk együtt. Jó ötlet, vagy nagyon nyálas?:) 19/L
2011. dec. 20. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én biztos kib*sznám az első kukába hazafele menet...
2011. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet!De csak akkor ha valami meztelen képet raksz rá! 30/F
2011. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az attól függ mennyire bírja az ilyen "romantikus" dolgokat. én ugyanennyi vagyok, nekem tetszene. hogy neki tetszeni fog-e azt leginkább te tudhatod.
2011. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi mindig értelmes dolgokat vettünk egymásnak 20L de ez nagyon f¤s
2011. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem szeretjük! Biztos, hogy otthon bevágnám a szekrénybe és az első selejtezésnél kib@sznám. Tökéletesen elég normálisabb parfüm, vagy egy f@sza könyv.
2011. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de egy "nekem nem tetszene" elég lett volna mindenkitől a fosozás helyett. Amúgy romantikus típus, de akkor lehet kitalálok most, csak még nem tudom mit...
2011. dec. 20. 17:13
 7/11 anonim válasza:
Nem lenne rossz ajándék szerintem, de inkább későbbre tartogasd legalább 1-2 év után adj neki ilyet.
2011. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én még a kutyám sáros lába alá sem tenném, hogy megtörölje bele.

Már a 200-ik közös fotós képkeretes, bögrés, párnás kérdést látom az oldalon? Összebeszéltetek, vagy a nőknek ennyire elcsökevényesedett az agyuk, hogy mást nem tudnak kitalálni?

Nyálas szar. Ettől az is jobb, ha nem adsz semmit.

2011. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csökevényes az agyunk, köszi. Szimplán valamiféle személyes ajándékot szeretünk adni, amiről mi jutunk a barátunk eszébe, nem pedig mondjuk egy sövényvágót, hiába funkcionális, és mondjuk épp szüksége is van rá:P Sajnos nagyon sokat dolgozik, így olvasni nincs ideje, hobbija van, de az elég speciális, mindent tud róla, amit lehet (én ráadásul nem is konyítok hozzá...), ezeken kívül meg egyedül hozzám ragaszkodik.
2011. dec. 20. 17:42
 10/11 anonim ***** válasza:
hát 2 hónap után, nem a legjobb ajándék. Szerintem én is elraknám, vagy csak lesnék, hogy mivan?
2011. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!