Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a páromat arról, hogy olyan dolgok miatt ne hibáztasson, amiről nem tehetek?

Figyelt kérdés

Kiakaszt a párom ezen megnyilvánulása. Ha valamit eltervezünk és az tőlem függetlenül nem jön össze, akkor mindig bevágja a durcát. Közvetve persze én vagyok az oka, de nem tehetek róla. Úgy volt, hogy a mai napot együtt töltjük, csakhogy a témavezető tanárom nem fogadott tegnap, úgy volt, hogy ma fogad ezért csak a ma estét töltjük együtt. Végül úgy alakult, hogy a professzor visszamondta a délutáni találkozót s 7 kor találkoztunk, ezért lekéstem a buszomat, nem tudtam a páromhoz menni. Persze ez nekem is rosszul esik, mert készültem nagyon, a csomagjaimat cipeltem magammal, arra számítottam, hogy megyek....

Persze jött a cirkusz, hogy de megígértem, meg minden. Az a helyzet, hogy nem érti meg, mert nem volt hasonló helyzetben. Nekem most a záróvizsgám a legfontosabb, kemény szakra járok, a tanáraim pedig nem elnézőek, ők a nagy halak én csak kis hal vagyok, nekem kell alkalmazkodnom. Mondtam a páromnak, hogy idén várhatóan még lesz ilyen, készüljön fel...

Kértem, hogy ne haragudjon, de durcásan lerakta a telefont....

Egyébként egy "aranyember"-ről van szó, csak amikor ezek a programok változnak mindig elkapja az "agylobb". Másképpen mindenben mellettem áll, és nagyon szeret. De ezzel a hozáállásával megeszi az idegeimet. Főleg ha ez tavaszig így megy beadom a kulcsot...


Hogyan értessem meg vele???


21-L


2011. dec. 20. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a pasik már csak ilyenek... valószínű tulságosan bele éli magát a dolgokba, inkább mond azt neki hogy nem biztos, ne ígérd meg stb a pasik néha (sőt sokszor) olyanok mint a gyerekek, a gyerek is hisztizik ha megígérnek neki valamit és nem tartják be (emlékszem én elkezdtem kiabálni anyuval amiért megígérte hogy megyünk kirándulni és nem mentünk é nem akartam megérteni hogy szakad az eső :D)
2011. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint a párod, csak nőként. Annyira beleélem magam, hogy utána egy világ dől bennem össze, mikor megtudom, hogy mégsem jön össze az a találkozás. Ilyenkor én is tiszta ideg vagyok, és a párommal beszélek csúnyán, pedig tudom, hogy nem érdemli meg, mert neki is ugyanolyan rossz mint nekem. Ilyenkor mi inkább nem beszélünk már aznap, vagy legalább 3-4 órát, hogy lenyugodjak, és meg tudjuk beszélni utána normálisan, hogy akkor mi legyen.
2011. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy nem biztos, hogy összejön, de folyton mondogatja, hogy mondjak biztosat. Hát ez az amit nem tudok, biztosat mondani május előtt...


Köszi válaszaitokat

2011. dec. 20. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb találkoztok, engeszteld ki. Párom is hasonló temperamentum szóval megértelek. :D Vele ezt nem fogod tudni megértetni. Max szépen lassan enyhül a helyzet. De valószínűleg nagyon szeretett volna látni, veled lenni és biztos úgy érezte hogy te nem tettél meg ezért mindent.


A pasik nagyon hisztisek... :D De azért átérzem párod helyzetét is.

2011. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!