Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy legyen ebből valami? =//

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon jó haverom... Tetszünk egymásnak... Tudunk komoly témákról beszélni és hülyülni is a legjobb barátaim közé tartozik. De mindketten tudjuk hogy ez már több annál...Nem tudom hogy járnék-e vele mert mi van ha tönkremenne a barátságunk? Vagy megbántanánk egymást? A szerelem/ járás mindig csak szenvedés. viszont ő mindig megért és segít. szal lehet vele más lenne. szerencsére nem kell ezen törnöm a fejem... nem volt még barátnője. az apuja a tinikkel beszélget el dolgokról... (amire én is eljárok és xy is) szóval apuja 5.ben elkezdett csajozni és megbánta... ezért azt mondta hogy nem örülne ha xy-nak barátnője lenne.. ő pedig annyira jó gyerek... szeretem is benne h ennyire szeretik egymást a családjával meg irigylem h ilyen jó gyerek miközben én... na szóval azt szeretné hogy aőpuja büszke legyen rá ezért nem csajozik.. viszont ha szeretne engem választana nem.?? de az apuja csak fontosabb.. talán azon gondolkozik hogy melyikönket válassza?? vagy nem? lehet ebből még valami.?? =/
2011. dec. 20. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani ennyire, kérdezd meg nem-e járna veled, és ha igen járjatok, ha nem járna akkor meg maradtok barátok, ha meg igent mond akkor csak vele foglalkozz és szeresd, ilyen egyszerű.
2011. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
neki kéne, ő a fiú... szerintem gáz ha egy lány kérdezi meg.. és bonyolultabb a dolog kicsit... =/ sajnos... és hogyha fontosabb neki h az apja büszke legyen rá és nemet mondd akk én érezném kínosan magam..
2011. dec. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!