Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom aktiválta a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom aktiválta a facebook-ot a telefonján, pedig azt mondta hogy nem érdekli az egész. Akkor most? Tudom, hogy nem számottevő, de mégis felébredt bennem a kis zöld szörnyeteg. De lehet hogy csak azért, mert most olvastam az Othelló-t.

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a rohadt ciprusi nigger a hibás...
2011. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség.d nem is velem találkozott a barátnőd
2011. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a facebook... :) Ne törődj vele! Nyilván minden haverjának aktiválva van, így gondolta, ő se maradhat le. De ez egy borzasztóan jelentéktelen dolog, ebből nem lehet semmire sem következtetni. Szóval nyugi! :)
2011. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem aggódj, én is mindenkit megdugtam már, aki Facebookon ismerősöm. Még nagyapámat is muszáj volt, amikor bejelölt.
2011. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok tizenéves, mellesleg nagyon is jó dolog a facebook. pl. az egyetemre a kidolgozott tételeket is oda töltjük fel. megbízhatóbb, mint egy e-mail. csak nyilván, mint mindennek, ennek is van hátulütője.
2011. dec. 20. 23:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam egyetemre, akkor minden tanszéknek volt saját honlapja, onnan le lehetett tölteni a tananyagokat, vizsgatételeket, zh eredményeket, stb. szóval pofakönyv nélkül is jól meg lehetett lenni.
2011. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
áá, most még a vizsgaidőpontok is nagy nehezen kerülnek fel.. de nem is ez a téma..
2011. dec. 21. 00:12
 9/10 anonim válasza:
A bizalom a lényeg, meg tudd meg a belépési jelszavát... :-)
2011. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sose kutakodnék utana.. ő nem az a tipus, tudom, h nem csal meg.. csak az önbizalomhiány :( az exemnél kutattam, volt is mit talalnom :S
2011. dec. 22. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!