Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a dologról? Mit szólnátok hozzá a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,és együtt is élünk az ő szüleinél,sajnos.

A helyzet a következő.

Tegnap karácsonyi bevásárlást csináltunk a párommal.Ajándékok beszerzése stb...

Ékszerboltba bevitt a párom,gyűrűt vett nekem.És azt mondta,hogy ezzel a gyűrűvel szeretné megkérni a kezem.

Örültem nagyon boldog voltam.

Hazamentünk hozzájuk,szívem szerint meg sem mutattam volna anyósjelöltnek a gyűrűt,mert nem sok jót reméltem tőle.De a megérzésem nem csalt.

Mikor megmutattam neki,erre ő.

2Ez csak egy gyűrű,még nem eljegyzési gyűrű,sem lánykérő gyűrű,ez csak egy sima gyűrű,és közben nevetett."

Mondtam a páromnak,hogy mond meg anyudnak,hogy te milyen alkalomra adod nekem ezt a gyűrűt,mert én nem hallgatom ezt,hogy ő így vélekedik,had döntse már el a párom,és ne az anyja,hogy mit jelképez a gyűrű.

Este anyósjelöltem újra mondta,hogy elmondtam-e már anyukámnak h gyűrűt kaptam,mondtam,hogy még szép,hogy igen.Erre ő,hát minek kellett már elmondani,nem bírtam megvárni míg hétvége lesz,mert akkor úgy is megyek haza Karácsonyra.

Hát nehogy már ne mondjam el a saját édesanyámnak.

Na mind 1!

Aztán mondta a párom tesójának,hogy gyűrűt kaptam,de hozzátette,hogy " még nem eljegyzés gyűrű,csak egy sima gyűrű,karácsonyi ajándék,és azért is kaptam mert este olyan sokat szoktam mosogatni"

Hmmm...olyan rossz,hogy így el akarja dönteni,hogy mire kaptam a gyűrűt.Tudom az a lényeg,hogy a párom mit mond nekem,nem pedig az amit az anyja gondol.De akkor is,nemhogy örülne anyósjelöltem,hanem még úgy tesz ráértek még az eljegyzéssel.

Mindenbe beleszól.

Lehet féltékeny vagy nem tudom.

Eddig sem volt a szívembe,ezek után meg főleg nem.

23/N


2011. dec. 21. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ott laktok, így jobb ha nyelsz kettőt. Ne kell a feszkó. Viszont a párod kiállhatna melletted, és beszélhetne az anyjával, hogy igen komolyak a szándékai és jobb ha ezt ő is elfogadja.
2011. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ajajj

tipikus hárpia:D


ne törődje vele

párod kiáll melletted?

2011. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele:)Én nem tennék semmit,magamban és a párommal ketten viszont nagyon boldog volnék:))))

Boldog Karácsonyt:)))))

2011. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szard le a vén lotyót,ti legyetek boldogok,meg fog szűnni ez a probléma,amint el tudtok költözni

sok boldogságot :)

2011. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen kiállt mellettem.

Mert mikor mondta az anyja ezeket a megjegyzéseket,akkor a párom rávágta,hogy DE IGEN,EZ A GYŰRŰ LÁNYKÉRŐ GYŰRŰ.

2011. dec. 21. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor nincs baj,egyszerűen anyósod értetlen,kár volt neki szólni,biztos irigy
2011. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!