Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem akar a Szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar a Szerelmem szeretkezni velem?

Figyelt kérdés
Már 1 hete nem szexeltünk mert fájt nekem.. de most már semmi bajom és nem akar.... :( segítsetek!!
2011. dec. 21. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáltál kezdeményezni is, vagy csak vársz hátha rádmászik?


ha nem akkor kezdeményezz...


Ha meg egyik sem jó akkor , potencia zavarai lettek, vagy mással is lefeküdt.

2011. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen próbáltam de semmi.. ://...


Most azt mondja hogy nem esik jól.... de milyen pasi az kinek 1 hét után nem esik jól??

2011. dec. 21. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:

stresszes...

volt 2 hetem tömve zh-kkal, egyszerüen nem ment :( csak barátnőmet sajnáltam, mert úgy kívánta, énmeg nemtudtam alkotni... szal amugy van ilyen, azon kivül meg azér szokott menni.......

2011. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy csak stresszes... de azért nagyon rosszul esik sajna :( de olyan fura.. hogy nem akarja.. szóval :(
2011. dec. 21. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem kiván téged gondolom.. vagy mást szeret, vagy csak téged nem szeret már. hagyd ott.
2011. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom,most ugy érzi,hogy a multkor nem kivántad őt,és elment a kedve.
2011. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. De azt mondja ö se tudja miért. Remélem csak azért mert most van vizsgaidöszak.
2011. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dehogy hagyom!!hát ő az életem szó szerint!!! Én csak valami tanácsot kérek, meg segítséget hogy mi lehet.. lehet nem kíván.. de ez lehetetlen.. hisz tegnap is el kezdtük és amikor meg vt az előjáték utána nekem fájt.. és abba hagytuk.. de már most nem fáj meg semmi.. és akkor nem tudom hogy mért nem akarja :(
2011. dec. 21. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
vastagbréjű jancsikát fogtad ki? vagy 15 vagy-e?
2011. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!