Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit gondoljak volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak volt pärommal kapcsolatban? Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Elmeselem hogy mi is volt velünk. 18 evesen ismerkedtünk meg .Nagyon szerettük egymäst, igaz vitatkoztunk de aprobb dolgokon ezen kivül jol meg voltunk.Volt egy läny aki bele akart kavarni a kapcsolazunkba de nem sikerült neki ez volt 2009-ben.Iden januärtol megvältozott a pärom es sokat bulizott es ugy ereztem eltävolodik tölem pedig mindig a kedveben järtam.Augusztusban szakitott.Azzal az indokkal hogy mär n em szerelmes belem de nagyon szeret de ö meg nem elte ki magät es bulizni akar meg ilyenek.Öt is megviselte a szakitäs es engem is. 3 evet voltunk együtt.Összejött egy csajjal aki 2009-ben be akart kavarni . De megis hallom hogy hiänyzok neki es milyen boldogok voltunk a kepeken.Szeptemberben összevesztünk, de oktoberben mikor talälkoztunk odajött megölelt es megpuszilt mintha nem törtent volna semmi a läny ott volt töle 2 meterre.A szobäjäbol nem pakolt el semmit amit tölem kapott csak a fenykepemet.A telefonszämomat kerte mär az anyukäjätol es el is akart jönni hozzäm. Es mindig az anyukäjätol kerdezi hogy mi van velem tud e rolam valamit.Most fel evig külföldön lesz es nem jön haza egy ideig a lännyal alig talälkoznak mert tanul de megertik egymäst. Nem tudom mit gondoljak hogy lehet e meg eselyünk a kesöbbiekben?Szerintetek?

2011. dec. 21. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Adjak pénzt,hogy felhívhasd azt akit érdekel? XD
2011. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz írni? Azt gondolod menő vagy ezekkel az umlautokkal á helyett? 21+ évesen már több eszednek kellene lenni. Tanulj már meg helyesen írni!

Ami a kérdésedet illeti, megjegyzem háromszor kellett elolvasnom, hogy megértsem mit próbáltál leírni, gratulálok nektek. Lehetőleg mielőtt elmegy külföldre feküdj le vele, hogy végképp megsemmisítse az önbecsülésed. Csak pótlék lehetsz a viselkedéséből ítélve. A srácról meg annyit, hogy az, hogy az anyjától kéri a telefonszámod és tőle érdeklődik felőled az priceless.

27F

2011. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de nemet billentyüzetem van azert nem tudok ugy irni
2011. dec. 21. 13:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Attol hogy nektek szar az elet en arrol nem tehetek, meg ha szar napod van ne rajtam töltsd ki. Nem azt irtam hogy bunkok irjanak hanem olyanokat kertem akik tudnak tanäcsot adni, amit te irtäl az marhära nem az a kategoria.
2011. dec. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!