Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Ti mit gondoltok? Mit tanácsoltok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. Nem annyira régóta ismerem, néha szoktunk beszélgetni!

Találkozni akar velem... Én nem tudom, mit tegyek..

Szeretnék is vele talizni, meg nem is :):\

Végülis nem veszíthetek semmit, de félek, hogy esetleg nagy rossz lesz az egész...

De egyébként már annyira szeretet hiányom van, szóval lehet jót tenne, nem tudom :\:)

És anyumnak mit mondjak, hová megyek? Csak mert nem nagyon szereti, ha fiúkkal talizgatok... :)

De ha azt mondom, hogy barátnőmhöz, lehet felhívná.. Van, hogy őt hívja helyettem


2011. márc. 9. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy találkozás nem a világ. Legfeljebb többet nem fogtok :D ennyi. nem kell ettől félni.anyudnak meg mond azt hogy könyvet venni mész, vagy barátnőddel lődörögni,és szervezd be egyik barátnőd,ha ekkora gond.
2011. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőiddel menj szórakozni, és vigyétek magatokkal a fiút is.
2011. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 viki.e ***** válasza:
sztem nyugodtan elmehetsz vele... max többet nem találkozol vele.Ettöl még nem fog összedölnia világ... Anyudnak meg mind azt hogy az egyik barátoddal moziba mentek, vagy valami hasonlót :)
2011. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!