Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteznek visszahoditasi modszerek? Vagy ez tenyleg lehetetlen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
vannak persze ki így ki úgy de hidd el nem érdemes ! sem megalázkodnod se nem könyörögni sajnos felejteni ez kell megtanulnod és a szépre emlékezni.
2009. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem a megalazos modszerekre gondoltam ...pl. konyorges...hanem valami masra ,de ezek szerint tenyleg nem lehetseges :(
2009. máj. 19. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
ha már szakítottatok és te akár mivel is visszapróbálod őt hóditani az mind mind megalázkodás abban a helyzetben.ha a te hádból lett vége és akarsz még egy esélyt az egész más az meg ér egy misét szépen bocsánatot kérsz és ha viszafogad akkor rendben ha nem akkor fogadd el vagyis meg kell tanulnod elfelejteni
2009. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hibádból ..elnézést egy baki:)
2009. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Nyilvánvaló módon, a visszahódítás általában nehezebb, mint a meghódítás nulláról.


Kivétel az az eset, ha az értékedet nagymértékben növelni tudod, pl. jól fizető állásra teszel szert.


Ha nő vagy, akkor a visszahódításra nincs komoly esélyed.

2009. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezném, hogy a nőknek miért nincs komoly esélye?
2009. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pedig en mar hallottam ilyenrol ,csak nem tudtam a pontos modszert.van olyan hogy egy ido utan a fiu megbanja a szakitast...lattam ra elo peldat..
2009. máj. 19. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Az utolsótól kérdezném, hogy a nőknek miért nincs komoly esélye?"


Mert olyan mértékben szépülni technikailag lehetetlen, mint amennyire lehetséges meggazdagodni.

2009. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha én szkítok valakivel akkor nem a több pénze miatt fogok visszamnenni hozzá... Hülye lennék, nem a pénzért járok valakivel... Ez butaság... Sokan jönnek össze újból.
2009. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

"Bocsi, de ha én szkítok valakivel akkor nem a több pénze miatt fogok visszamnenni hozzá..."


Minden nő ezt mondja, de ennek ellenére gyakran érvényesül a szabály, amit írtam. Nem mintha a nők hazudnának, ők többnyire őszinték. Ti. ha a férfi jobb állásba kerül vagy más okból több lesz a pénze, azt a nő nagyon őszintén és valóban úgy érzékeli, hogy a férfi "érettebb lett", "határozottabb lett", "férfiasabb lett", "kikupálódott".

2009. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!