Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti örültök karácsonyra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örültök karácsonyra egy egyedi képeslapnak?

Figyelt kérdés

Annyira kiveszőben van ez a szokás pedig szerintem tökre kedves dolog. Tök jó érzés mikor kiveszed a borítékból vagy postaládából és ott van a szeretett ember kézírása... Most csináltam photoshopban egy teljesen egyedi képeslapot egy fiúnak amin ketten vagyunk rajta :D Szerintem aranyos ötlet. Ti örülnétek neki?

17/L


2011. dec. 21. 15:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy az, hogy a karácsony milyen csak a körülötted levő emberektől függ."


Nem éppen. De mivel még tanulsz, így nem igazán értheted, hogy miről beszélek... De abban is valami, amit mondasz. Te szereted, nekem meg teher...

2011. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!