Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjatok valamit arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok valamit arra, hogy hogy a legkönyebb elfelejteni az első nagy szerelmet úgy, hogy más nő egyszerűen nem hoz lázba?

Figyelt kérdés
Véget ért 2,5 éves gyönyörű kapcsolatom. Szeptember óta távkapcsolatban éltünk, és az utolsó két hetünkön volt egy mélypont, amikor nem jött össze semmilyen normális találka, mert mindkettőnknek dolga volt. Utolsó esténk viszont nagyon jó volt. Oda jutottunk hogy ő mondta nem tudja mi lenne a jó, mert öt napig egyedül érezte magát és kettő volt csak jó, így végül én mondtam ki hogy szakítsunk. Akkor még csak szünetnek tűnt. Bennem eszméletlen nagy űr lett, és ő is szenvedett meg estéket sírt végig. 1,5 héttel a szakítás után találkoztunk, hogy beszéljünk, de sehogy sem akarta folytatni. Nem volt túl határozott, pityergett és minden állítása után mondta hogy "de nem tudom". Ellenkezett a csóknak, majd beadta a derekát és olyan volt mint az első. Azt éreztem, hogy még szeret. De mégse. Minden meseszép volt, a szexet is egy év alatt fokozatosan ismertük meg egymáson, szóval minden ilyen emlékem hozzá kapcsolódik. Rettentő nehezen viselem a szakítást, nem alszok mert forgolódok meg nagyon sokat fogytam is. Szilveszterkor úgy néz ki egy buliban leszünk. Ha azt mondjátok próbáljam elfelejteni mondjatok valami tippet hogy hogy lehet, tudom az idő, de ha valakinek van más módszere ossza meg mert meghülyülök. Csajok egyáltalán lehet ilyen rövid idő alatt ilyen hosszú kapcsolat után ilyen éles fordulatot venni?
2011. dec. 21. 16:20
 1/10 danyiluska ***** válasza:
Attol fugg, mennyire vagy erzekeny es depressziora hajlamos es mennyire vagy aktiv. Ha minden rosszul all, evekig is eltarthat...
2011. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igen tartom magam depresszióra hajlamosnak, viszont most nagy aktív életre se vágyok.
2011. dec. 21. 16:52
 3/10 katalink35 válasza:

Böngészgettem az oldalon és felkaptam a fejem az "írásodra". Az első szerelem elfelejtése szerintem nagyon nehéz, nekem még nem sikerült, eddig...Igaza van az első kommentelőnek, ez tőled függ. Ha nagyon szeretted, igazi első szerelmed volt és úgy érzed egy tátongó űr van a helyén, ám ő mégis úgy dönt hogy nem folytatja...akkor a lehető legtöbb erőt kívánom neked. Ha pedig a ti történetetek folytatódik, akkor igazán szerencsés vagy.



ui: Én sem aludtam, magamat is hibáztattam elég sokáig. Nem tudok rövid idő alatt felejteni, tipikus örök emlékező, talán ez a megfelelő szó rám... HA TE akarsz felejteni, akkor én azt mondom foglald el magad, lehet baráti program, nem kell feltétlenül új csaj legyen, hagyj időt magadnak! :)

2011. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem, ha igazán szeretted, tiszta szívedből, akkor a szakítás minden esetben megviseli az embert!Én sem aludtam semmit. De bármennyire is hülyén hangzik, én pl. szakítós zenéket hallgattam 2 hónapig. És napi rendszerességgel sportoltam. Jót tett :)

De fel a fejjel :)) Remélem a szilveszterjol sül el :)

SOK SIKERT!

2011. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most még én is remélem hogy megvolt a kis pihi és akkora rájön hogy távkapcsolat ide vagy oda mégiscsak jó volt.
2011. dec. 21. 18:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Na az meg külön felbasz ahogy látom hogy egyből ahogy szakítottunk, azóta írnak neki férfitársak hogy így kávézás meg úgy buli. De a bulit azt ő is várja sajnos, ergo felejteni akar.
2011. dec. 21. 19:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvasná és segítene neki: természetesen bejön neki az a srác akivel táncol majd a bálon, és azon a bulin amit fentebb említettem közel kerültek...
2011. dec. 23. 22:45
 8/10 anonim válasza:
Foglald le magad, pihenj..stb.. Ha úgy érzed készen állsz egy új kapcsolatra, lépj tovább!:)
2011. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kitartás. a gyászfolyamat hónapokat vehet igénybe, amíg végigéled az összes fázist... tagadás, düh, alkudozás, elfogadás. nagyon behatároltnak tűnik, de a legtöbb ember így éli meg.

a düh sokat segíthet. gondolj arra, hogy Ő akarta befejezni, ő vállalta a felelősséget, hogy lezárja a kapcsolatotokat, szóval ha lesz megbánás, az az ő részéről lesz. rád ezután már csak megnyugvás és megbékélés vár.

és sajnos ige, van, hogy éles fordulatot vesz egy komoly kapcsolat. egy barátnőm 3 év elkötelezett, (elvileg) boldog kapcsolatban élt, amikor belezúgott egy másik srácba... sajnos vannak ilyenek. lehet, hogy voltak rá jelek, de nem vetted észre, mert boldog voltál.

a szenvedés az elején természetes, de egy idő után taktikát kell váltanod. hagyd győzni a büszkeséged: ő hagyott el téged, ő nem akarta folytatni, nehogy már te szenvedj! ha igazán szeret és veled tervezi a jövőjét, akkor nem lép le csak úgy, ergo, nem kár érte.

nekem egy nagy szerelmem volt, aminek a tietekhez hasonlóan fájdalmas vége lett, hirtelen a "semmiből". az első pár hét kínok kínja volt, ahogy csak te leírtad, kétségbeeséssel, pánikkal és katatón állapottal megfűszerezve. nekem az segített, amikor megtudtam, hogy ő mennyire boldog, hogy végre megszabadult tőlem, és az is, amikor sok hét tagadás után végre volt spiritusza a szemembe mondani, hogy már nem szeret. onnantól könnyebb lett, már nem bántam ,hogy vége lett, és semmiképp nem akartam megint vele lenni. persze a fájdalom marad, csak átalakul nosztalgikus bölcsességgé :D hidd el, pár hónap-év múlva csak a nagyon hasznos élettapasztalat és a sok gyönyörű emlék marad meg a fájdalomból. tapasztalatból mondom.

2012. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ez relativ én nekem pl 7 éve volt egy kapcsolatom igazábol talán az első komolyabb én nem tartom magam depressziosnak de azért van még h időközönként eszembe jut sőőt szép emlékekel emlékezem vissza ami még szarabbá teszi az egészet a kö**ög ku****at könnyeb elfelejteni én ezt modnom :DDD abbol 7 év alatt volt egy jo pár de valahogy ha volt nomrális is ez az etalon vagynemtudom valamiért mindig ez jut eszembe pedig azt se mondanám h az illető annyira az ideálom lenne de ha meghallom a hangját még midnig vannak gondok :D ugy h ez ilyen van aki így marad meg van aki nem de minden esetre ezt majd csak akkor tudod eldönteni ha már utána jo pár kapcsolaton túl vagy :) sok sikert bár mostanra már tuti elfelejtetted
2014. júl. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!