Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Túl megbocsátó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túl megbocsátó vagyok a barátommal szemben.

Figyelt kérdés
tényleg, lassan már bármit megtehet, nem tudok rá haragudni. Ha megbánt, én kezdem vígasztalni. Elolvastam msn-beszélgetéseit a barátjával, ő is ott volt a háttérben, szóval nem titokban, és annyira lekezelően beszélnek a nőkről, így rólam is. Hogy nyomhatnánk négyesben a dolgot a barátjával és az ő barátnőjével, hogy majd rávesz. Még nem feküdtünk le, kb. fél éve vagyunk együtt. Meg hogy ezzel meg azzal a csajjal feküdne le. Azt mondja, az, amit oda írt, abszolút nem komoly, az egy másik énje, és tényleg szeret, és már megint kezdek neki hinni. Félek, hogy túlságosan szeretem, és így elnézem neki, hogy ne tiszteljen, pedig tudom, hogy ez alap. Ördögi kör lenne? Mit tegyek szerintetek?
2009. máj. 19. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! ennél a fiúnál 1000szer értelmesebb és kevésbé farokvezérelte fiúk rohangálnak az utcán. Legyen tartásod,légy büszke nő és kerss hozzád méltót.Szükséged va erre h ő kivel fűrészelne meg döntene meg?? nem csökken ilyenkor az önbizalmad?? Jesszus ennek a fiúnak aztán van bőr a képén!! Tovább kell lépni! 1hónap se és túl leszel rajta! itt a nyár, pasizhatsz kedvedre :)
2009. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak! ne maradj mellette! tudom hogy szerelem vak, és nagyon nehéz lenne őt elhagynod, de ha már ilyeneket ír sanszos hogy félre is lépett! na nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ki tudja! hidd el a legváratlanabb helyzetekbe is jöhet egy olyan fiú aki megbecsül és a tenyerén hordoz! ha meg még várni is kell rá akkor is vadássz, éld ki magad de semmiképp ne menj tönkre egy ilyen miatt!
2009. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Villámgyorsan vedd elő az eszedet! A kérdésedben már benne a válasz, te írod miket gondol rólad! Keress olyat aki érdemes rád, nehogy amiatt maradj vele mert úgy gondolod nem jönne más! Merthogy jönni fog ez biztos.
2009. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki a barátnőjét szereti és tiszteli, az még a háta mögött se beszél róla csúnyán. Persze olyan is van, hogy a tiszteletet ki kell harcolni, és aki erre nem képes, azt nem is tisztelik. De egy párkapcsolatban ennek magától értetődőnek kellene lennie.


Kezd azzal, hogy ha valami nem tetszik, ott helyben megmondod neki. Ha lekezelő, ha ilyen vagy amolyan, akkor mondd meg neki, hogy veled ilyen ne legyen. Ha már megszokta, hogy veled így lehet bánni, nehéz lesz átszoktatni, de akkor is kérd ki magadnak, ha ilyen van. Hajrá.

2009. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem levőknek igazuk van! Légy erős, és koptasd le, de ne úgy, hogy magadat alázd le, hanem hogy ő érezze szarul magát. Nehéz lesz, fájni fog, hisz szereted, de mégjobban fog fájni, ha a bunkóságával kínoz továbbra is téged!
2009. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!