Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsek vagy küzdjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsek vagy küzdjek tovább?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, egy kicsit hosszú lesz; NAGYON megköszönöm, ha elolvassátok és nagyon örülnék néhány hasznos válasznak!!! (kezecskékért cserében) : )


Rövid körítés: egy 18 éves, visszahúzódóbb lány vagyok. Van egy, nálam fél évvel fiatalabb fiú; akivel,-mióta ismerjük egymást (kb. 7 éve-mindig is jóban voltunk egymással. Hasonló az érdeklődési körünk, sokmindent meg tudunk egymással beszélni (problémáinkat is megosztjuk egymással és próbálunk segíteni a másiknak tanácsokkal/olykor tettekkel).


Kb. 4 hónapja ,,nagyon jóba" lettünk. Hetente 1-szer biztos, van hogy 2-szer is találkozunk a közös társaságunkban.


,,Tetőpont" : BELESZERETTEM

Vele annyit beszélgettem erről, hogy fontossá vált számomra és nagyon megkedveltem az utóbbi időben (NEM vallottam szerelmet).

Mióta ezt tudja. ugyanolyan ,,a kapcsolatunk" ... szinte mindig ő kezdeményezi az ölelést, köszönéseknél/elköszönéseknél 2 puszi, ,,összemosolygás" társaságban.


Több ok miatt ,,nem haladunk sem előrre-sem hátra" :

-> az egyik ok talán az lehet, hogy az egyik legjobb barátja ,,halálosan szerelmes" belém (bár én ezt abszolút nem érzékelem) és ,,Ő" úgy tartja, hogy számára a barátai boldogsága sokkal fontosabb a sajátjánál

-> ,,ő" elmondta nekem, hogy ne volt még soha igazán szerelmes (én sem!!!) és egyelőre ,,nincs szüksége" a szerelemre


Nekem ,,nagyon-nagy szükségem van" a szerelmére, a személyére..ugyanakkor félek, hogy a barátságot elrontanám az érzelmeim miatt.


Mit tehetnék?


L/18


2011. dec. 22. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te meg tetted az első lépést, most neki kell dönteni, vagy kupak tanács. Meg beszélni a szerelmes haverral, hogy mi van és hogy zavarná-e, satöbbi.
2011. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez már túl összetett ügy, legjobb ha hívjuk a Hardly-fiúkat...
2011. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarok bunkonak tunni, de ebbol nekem nem jott at, hogy kuzdottel erte barmit is. Ket lehetoseged van: Vagy elmondod neki hogy erzel, es lesz valahogy, vagy szenvedsz mellette baratkent meg evekig... Ami gondolom nem esne tul jol. Legkozelebb puszi helyett csokold meg. Aztan majd lesz valahogy. Sok sikert!

2011. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, nagyon durván hasonló helyzetben vagyok!

stimmel a 7év haverság, az hogy fiatalabb a srác,nálam is pont 4hónapja változtak meg a dolgok,mi is megosztjuk egymással a problémánkat,mindig mondja hogy bennem bízik meg a legjobban meg velem szeret a legjobban beszélgetni komoly dolgokról,mi hetente legalább 4x találkozunk a közös társaságban! :D a tetőpont nálam is az hogy szerintem beleszerettem :/ én is elmondtam neki a dolgokat h változott a szememben, nálunk is mindig (az esetek 90%-ban) ő jön oda ölelgetni puszilgatni, nálunk is gyakori az összemosolygás :)


És én is oda jutottam hogy itt kérek segítséget, ha érdekel olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!