Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit érzek. Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit érzek. Vélemények? (hosszú, de remélem elolvassátok)

Figyelt kérdés
A párommal másfél évig voltunk együtt. Kedden szakitott velem, mert már nem szerelmes belém. Az utóbbi két hónapba ellaposodott a kapcsolatunk. Keveset találkoztunk, keveset beszélgettünk, eltávolodtunk egymástól, alig foglalkozott velem. Ezért elbizonytalanodtam az érzéseimben. Ugyanis a kapcsolatunk elején ez még teljesen máshogy volt, sokat találkoztunk, eljártunk társasággal, sok időt töltöttünk együtt. Egymásért voltunk. Az elmúlt két hónapba pedig már döcögős volt az egész. Azt mondta, amiatt szeretett ki belőlem, mert elbizonytalanodtam, és ez neki sok volt. De ezt egyik napról a másikra jelentette be, hogy már nem szerelmes belém. Hétvégén még semmi baja nem volt. Amikor elmondta teljesen összetörtem, zokogtam, bármit megtettem volna azért, hogy azt mondja, hogy velem akar lenni. Kérdeztem, hogy lehet hogy 1-2 hónap múlva megbánod? Azt mondta, semmi sem lehetetlen, de most ezt érzi, és így érzi jónak. Amikor erről beszéltünk, és valami "nagy" dolgot mondott, sosem nézett a szemembe. Ugye volt bennem az a bizonytalanság, ami a szakitás után teljesen elmúlt, egyszerűen csak vissza akartam kapni Őt, bármi áron. Most, hogy itthon ülök elbizonytalanodtam, hogy Ő maga hiányzik-e, vagy csak az együtt töltött boldog idő. Még most is sokszor rám jön a zokogás, de mégis bizonytalan vagyok. Többször szakitottunk már vezsekedések miatt, akkor jobban ki voltam akadva, mint most. De az még a kapcsolatunk elején volt nagyjából, és tudom, hogy az a lángolós szerelem elmúlik egy idő után. Emiatt nem vagyok annyira kiborulva most, vagy mert még mindig reménykedem, hogy biztos szeret még? A vége felé, már tényleg csak szenvedés volt, lehet emiatt vagyok bizonytalan. Még most is szeretném, ha megint belém szeretne, de össze vagyok zavarodva. Lehet, hogy egy társaságban szilveszterezünk, és már most azon gondolkozom, vajon mit vegyek fel, hogy tetsszek neki, hogyan viselkedjek vele, és hogyan szerezhetném vissza. Vélemények?
2011. dec. 22. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már részletesebb az előzőnél.

Hogy mit érzel azt tényleg csak te tudhatod, de ahogy olvasom döcögős a kapcsolat.

Szerintem próbálj meg ne foglalkozni vele (valószínüleg nem nagyon fog menni) és akkor lehet ő keres majd.

2011. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy az érzéseidben,az arra utal hogy nem ő kell neked..ha mégis,akkor lehet jobb így,hogy egy darabig nem vagytok együtt.Ha nagyon hiányzik,ő maga,akkor szükséged van rá,és fordítva is.Ha úgy gondolod most hogy csak az együtt töltött idő hiányzik,akkor próbálj új programokat csinálni magadnak a barátaiddal,hogy ne legyél magányos.Ha lesznek új élményeid,és elmúlik a hiánya,akkor felejtsd el,nem ő kell neked.
2011. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!