Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi ez az érzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi ez az érzés. Szerintetek? (hosszú, de remélem elolvassátok)

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Szeptember óta nagyon keveset tudunk találkoni, mert sokat kell tanulnia. Pedig előző évben szinte minden nap találkoztnk(meg nyáron is). Nem tudom ezt megszokni bàrmennyre is próbálom. A beszélgetéseink is ritkultak.. Néha mintha már nem is egy pár lennénk. Nem sokat foglalkozott velem, és az "elhanygoltság" hatására elmúlt bennem az a nagy lángolás ami eddig volt. Sokszor elbizonytalanodom, hogy még szerelmes vagyok-e belé egyáltalán. Aztán ez elmúlik egy idő után olyankor arra gondolok, hogy úristen, hogy juthatott ilyen az eszembe. De utána megint előjön. Nem tudom mitől függ. Ezeket elmondtam neki is, próbál tenni ellene, van amikor sikerül, néha viszont nem, és olyankor akkor is ezen jár az eszem. Nagyon fontos nekem, nem szeretném elveszíteni, de már nem vagyunk egy hullàmhosszon. Lehet, hogy az a baj, hogy nem nagyon mozdulunk ki együtt sehova. Vélemények?
2011. dec. 18. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az embert az őrületbe tudja kergetni ez a tudat..amikor már semmi se olyan, ami volt...és a kérdés, hol rontottuk el? Próbáljatok új dolgokat kipróbálni bármilyen téren..A két ünnep között kiruccanni egy fürdőbe..akár egy wellnes hétvégére menni...:)


Reklám:

2011. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A közös programok,mindenképp hasznosak,de olyat csináljatok amiben mindketten jol érzitek magatokat.
2011. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En lány vagyok és hasonlo helyzetben mint a párod. Ez éven nagyon osszejott minden az egyetemen és ki se látszom a tanulnivalobol.Nehéz osszeegyeztetni hogy mikor találkozunk és akkor is általában fárdt vagyok és rosszkedvu.A páromnak sokszor vannak munkahelyi problémák úgyhogy már nem olyan konnyu az élet.Ne siesd el a dolgot.Attol hogy a korulmények miatt már nem érzed hogy annyira oda vagy a párodért még nem jelenti azt hogy nem szereted. Néha ruccanjatok ki valahova, találjatok ki valami romantikus, kalandos dolgot.Felejtsétek el a hétkoznapokat
2011. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!