Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég rossz helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rossz helyzetben vagyok. Valakinek valami ötlete hogy mit csináljak most? Történet alul.

Figyelt kérdés

Több mint egy éve van barátom,de most vasárnap egy másik fiuval voltam,egyszoval megcsaltam a páromat,és a másik fiuvalnagyon yó volt/csók tapi,simi,nyalogatás volt/ bocs a kifejezesékért,de az a lényeg hogy nem is bánom amit azzal a másik fiúval tettem,3éve ismerem azt a fiut és régebben jártam is vele de akkor nem volt semmi ilyesmi.

Nagyon aranyos és kedves volt hozzám =)

és nemtudom mit csináljak,mertz igazából nem bánom amit tettem,tudom elkéne mondanom a mostani páromnak hogy mivolt...de nemtudom hogy mit tegyek...

Valakinek valami ötlete?

jahm és elég félénk,visszahuzodott lány vagyok.


2009. máj. 19. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondold végig, melyiket szereted.. Ha azt akivel emgcsaltad a párod, akkor szerintem jobb lesz vele..
2009. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az elsőt nem szereted, és nem azért kell otthagyni mert a másik hátha bejön. Mert lehet hogy nem jön be, de attól még nem kell "ha ló nincs jó a szamár is" helyzetet teremteni.
2009. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ebből nem lehet rájönni, kivel is szeretnél lenni?
2009. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is akarok...

csak tudod aki most a párom idösebb nálam egy kissé...

de az akiwel voltam az csak 2 évvel idösebb nálam.

és ne gondold azt hogy csak ki akarom öket használni mert ez nem igaz.

2009. máj. 19. 13:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát...nemtudom,mindegyik tök aranyos,amugy igy most öszintén per pillanat nemtudom kivel akarok lenni.
2009. máj. 19. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor mi is a kérdés? Talán először el kéne döntened, mit akarsz. Ezt a döntést pedig senki nem tudja meghozni helyetted. De ebben az esetben nincs mire válaszolni.
2009. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
én fiu vagyok és tudom hogy a barátnőm valami ilyesmibe ment bele hétvégen egy másik sráccal,mert eléggé arra utaló dolgokat mondott,csak (még) nemmondta el...a lényeg annyi hogy legyél öszinte az egyikkel,és mondd meg valamelyikőjüknek hogy viszlát...ez nagyon rossz érzés tud lenni amikor 2 valaki is képben van és csak utolag tudom meg h a barátnőm lelép egy másik sráccal! Ha a pároddal több mint egy éve vagy együtt akkor egyszerűen csak dönts,ne bonyolitsd túl a dolgot...mondd neki h nagyon szereted és mellette leszel vagy azt hogy igy nemmegy tovább...csak az érzelmekkel nemszabad játszani,nemszabad mindkettőjük felé reményt táplálni,mert igy csak mind2 "hülyitve van" semmi rosszat nemakarok ezzel mondani, csak leirtam a véleményem, mert sajnos nállam is ezlessz a téma délután a barátnőmnél és pontot teszek az ügy végére...vagy igy-vagy ugy:(
2009. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó igazad van.Dönteni fogok.Fiú létedre jól tudsz magyarázni és legalább te elmondtad a véleményed.Köszi.

és segitettél nekem. =)

2009. máj. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!