Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » :S Nem tudom, h mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:S Nem tudom, h mit tehetnék? Ti mit tennétek ebben az eléggé gáz helyzetben? =/ Nagyon rossz az egész.

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok rám, h ilyen hosszú, de kérlek nagyon fontos! Előre is köszönöm a válaszokat! :(

15 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Borzasztóan szeretjük egymást, de ugye minden kapcsolatban vannak veszekedések. Nemrég sikerült sajnos olyannyira összevesznünk, h szakítottunk. A veszekedés tárgya a barátom szüleinek az ellenem/ a kapcsolatunk ellen irányuló tevékenységek(ha ez érdekel vkit, kifejtem), de ezt a szülők úgymond a barátom háta mögött tették. Elegem lett, és elmondtam a problémáim a páromnak, h mik történnek a háttérben, de ő "nem nagyon" hitt nekem,holott én igazat mondtam és ezért vesztünk össze elég csúnyán, ezért szakítottunk. Viszont megpróbáltuk újra, mondván h úgysem tudjuk elfelejteni egymást, és egy 15 hónapos, nagyon erős és szerettetel teljes kapcsolatot nem kéne feladni. Megbeszéltük a veszekedést, h nem kellett volna úgy beszélni, ahogy beszéltünk. Na de!: aznap, mikor találkoztunk, a párom szülei küldtek anyukámnak egy A4-es méretű borítékot, tele a kinyomtatott én és a barátom között történt naplózott MSN- beszélgetésekkel(63 oldal, valamint így utólag kiderült, h a 15 hónap alatt végig olvasa voltak a eszélgetéseink, mert volt más dolog is, amiről nem csak én és a párom tudtunk, hanem furcsa mód a barátom szülei is). Anyum nem olvasta el, megmondta, h neki nincs joga beleolvasni a kettőnk írományába. És ez sztem is így van, sőt sztem sokan egyet értenek ezzel. Megmondtam neki, h a barátom szülei részéről mi lehetett sértő, ami az MSN- beszélgetésekben le volt írva(merthogy a kedves szülők be vannak rám rágva a mai napig, h miket írtam, és "eltiltották" tőlem a szerelmemet,nem találkozhat velem, nem jöhet át hozzám(vicces, mert osztálytársak vagyunk ;) ) azon okok miatt, h miket írtam neki,és hogyha már úgyis szakítottunk, akkor hagyjuk is abba a kapcsolatot...).

Egyik vasárnap történt, h én csakazértis találkozni fogok a szerelmemmel.Már úton voltam hozzá, de rámtelefonáltak a szülei(odítva), h induljak el hazafelé, hagyjam békén a barátomat, és h ő már úgysem szeret engem, nem akar velem találkozni, ne zaklassam őt.Kértem a telefonhoz a barátom, de nem adták. Sírógörcsöt kaptam az utcán. Ezután anyu felhívott, hogy a pasim anyja felhívta őt is, h ne menjek oda stb., és mondta anyum, h menjek haza, mert átmegyünk majd megbeszélni a dolgokat.Jó hazamentem, eztán elindultunk anyuval. Odaértünk,elkezdtük a dumát. Anyu és én is megmondtuk, h másnak (hiába a saját gyerekük) a szerelmi életébe, meg hogy kivel jár,kibe szerelmes, nem lehet beleszólni. Erre a szülők azt mondták, h addig, amíg a barátom 18 éves lesz, addig ezt ők megtehetik O.O, mert a szülőt nem csak akkor kell előrángatni, ha pénz kell meg ha esetleg rendőrségre kerül vmiért ( hozzátenném, barátom a világ legnormálisabb embere... nem cigizik, nem drogozik, nem lóg, majdnem kitűnő tanuló, semmi probléma). nincs vele).Kb. ennyi volt a beszélgetés, természetesen akkor is ordítoztak, sajnos anyu és én is kénytelenek voltunk, mert akkor nem is juthattunk volna normál hangon szóhoz...-.-"Szóval a barátom szüleinek véleménye arról, h nem szólunk a gyerekünk magánéletébe és nem kutakodunk az msn-beszéletéseiben, mit sem változott. Sőt még szegény szerelmemet fenyegetik intézettel, rendőrséggel meg minden sz*rral, h ne találkozzon velem.Ez 2 hete történt. Azóta is ez van. Nem értem, minek kell beleszólni a drága szülőknek a mi kapcsolatunkba? -.-"

Mesélhetnék még, de így is hosszú lett, szal mindegy. De kérlek, segítsetek! Ti mit tennétek? Mit mondtok? Nem szeretnénk feladni a kapcsolatunkat :'(.

És tényleg köszönöm azoknak, akik végigolvasták! =(


2011. márc. 14. 21:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2011. márc. 14. 21:52
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki titokban (pl: sms-t -vagy azt is megnézik a szülei?). Egyébként mindentől úgyse tudják eltiltani őt a szülei, akárhogy is próbálkoznak.Amúgy mi a bajuk a szüleinek veled?

Kitartást remélem rendeződnek a dolgok! ;)

2011. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
suliba nem tudtok találkozni meg együtt lenni?onnan is eltilják a szülők?
2011. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
előre tervezzétek meg szóban(ne msnen), hogy egy egész hétvégére leléptek valahova, és ebből talán tanulni fognak azok az idióta szülők is. a barátodnak meg talán jobban ellen kéne állnia nekik.
2011. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 pöttöm.panna ***** válasza:
100%
kétszer olvastam végig hogy megérthessem :):S :( ez a világ legszörnyűbb dolga !! nagyon sajnállak abarátod szüleit bekéne záratnni egészen biztos vagyok benne hogy nem normális az ilyen szülő !! Ha egy suliba jártok és egy oszályba is akkor mindennap látjátok egymást !! és szerintem a barátodnak kéne még a talpára állni hogy ő szeret téged és veled akar lenni(bár megértem hogy ilyen szülők mellet nem meri) én már biztosan megszöktem volna rossztanács de ez a véleményem!!! jah éss kitartás :)
2011. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, sztem simán képesek lennének kiíratni a suliból.

Ez a kiruccanásos dolog nem rossz :)

Köszönöm a válaszokat! remélem, javulni fog a helyzet. (Bocsi, hogy értelmetlenre sikerült, csak sok gondolat volt a fejemben, de igyekeztem jól leírni)

2011. márc. 14. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a helyzeted, hiszen én is voltam hasonló szituációban, csak nem harapódzott el eddig a dolog. Sztem 100%ban az ő szüleinek gurultak el a kerekei, mert normális ember ilyet nem csinál, hanem örül h jaj de jó van a fiamnak barátnője. Ha főleg az anyja hepciáskodik akkor a féltékenység dumál belőle. Féltékeny rád vagy csak úgy általában a potenciális barátnőjelöltekre mert "el akarod venni tőle a drága kicsi fiát". És igen, a barátodnak jobban a sarkára kellene állnia h ne befolyásolhassák ennyire a szülei. Én barátommal is ez volt a probléma, meg is mondtam neki h szedje össze magát és ne legyen anyuci kicsi fia. De sajnos mi végleg szakítottunk mert elegem lett abból h utál a családja -.- Aztán fél év múlva jött h igazam volt, a sarkára kell állnia és köszöni szépen h felnyitottam a szemét. Mondtam neki h nagyon szívesen, de újrakezdeni akkor se fogjuk. Azóta van másik bnője, állandóan járnak bulizni, késő éjszaka jár haza vagy másnap reggel és tisztára el van kanászodva hogy úgy mondjam... igaz, most már 19 éves, nem 15. Sztem a te barátoddal is az a baj h még túl fiatal és túl nagy befolyással van rá az anyja. Sajnos azt kell mondanom hogy ez egy darabig nem fog változni. Azt hiszem nektek is az lett volna a legjobb ha 2-3 évvel később jöttök össze, amikor már ő is önállóbb, de így sajnos őszintén szólva sztem nem sok jövője van a kapcsolatotoknak ebben a formában :(
2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
20/L, az előző
2011. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt a szülőkkel van a gond, előttem szólóhoz csatlakozva én is azt tanácsolom, hogy ő lógjon el hozzád mikor már mindenki lefeküdt vagy 1ütt vhova, vagy mondja a barátod a szüleinek azt, hogy el ment a barátaival focizni, plázázni stb... rengeteg módon át lehet verni a szülőket és mindenre lehet kifogást találni.
2011. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló dolog történt velem is. Csak annyi a különbség(nem tudom hány évesek vagytok) én 22 vagyok párom 23. Készülünk az eljegyzésre, házasság, gyerek, vagyis röviden a családalapításra. De a páromnak született egy kishúga aki most 8hónapos. Az apja nem dolgozik, az anyja csak a gyest kapja, ami nem sok, és még a picin és páromon kívül van 2 lány. és megmondták páromnak, hogy nem járhat hozzám, mert azt a kicsit valakinek fel is kell nevelni. és az nem fér bele a keretbe, hogy ő neki külön családja legyen.

Így mi is tiltáson vagyunk:S Vagyis csak lennénk, ha párom hallgatna a szüleire. De mi is félünk nagyon a szakítástól.

Így megértem a problémádat.:( De ha a sors egymásnak teremtett titeket a pároddal akkor senki sem tud titeket szétválasztani:).

2011. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!