Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viszonyultok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok ahhoz, ha a párod exe terhes?

Figyelt kérdés
Volt pár kérdés, ami arról szólt, hogy a fiú kibúvót keresett az alól, hogy a megszületendő gyerekét az extől, hogy tudná kizárni az életéből. Engem az új barátnő részéről érdekelne a dolog. Nem akartok beleszólni, ti helyesnek tartjátok e, vagy esetleg van olyan, aki jobb belátásra bírta a párját.
2011. dec. 22. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hagynám ott, mint a sicc. Ott volt az exe, felcsinálta, elhagyta, aztán meg felszed? Még meg sem született a gyerek, de már talált is magának újat. Ez az egyik dolog...


A másik meg az, hogy nem kellene nekem olyan pasi, akire ennyire nem lehet számítani. Mi van akkor, ha becsúszik nálunk is egy gyerek? Vagy ha évekkel később lesz gyerek, gondol egyet, otthagy? Kell a francnak egy ilyen ember!

2011. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egyetértek az elsővel.

Annyit tennék hozzá, hogy nem mindegy mikor derült ki, hogy terhes az ex. Mert van aki szakítás után hónapokig titkolja, majd nagy hassal beállít, hogy b+ itt a kölyköd, fizess...

Ha tudott róla, hogy gyereke lesz és ezért szakított, akkor lapátra vele.

De azért lehet olyan helyzet, amikor nem a férfi tehet arról, hogy így alakultak a dolgok.


Én mindig azt mondtam a férjemnek is, hogy ha kiderülne, hogy van valahol egy zabigyereke, akit még azelőtt hozott össze, hogy ismertük volna egymást, akkor nem gond. Csak tudjak róla. Akár haza is hozhatja, felneveljük. :)

De határozottan csak abban az esetben vagyok elnéző, ha a megismerkedésünk előtt történt az eset.

2011. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is otthagynám! Ezek után mi rá a garancia, hogy engem nem hagy ott, ha esetleg teherbe esek?
2011. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!