Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a férfi testbeszéd apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a férfi testbeszéd apró jelei, ha igazán vonzódik egy nőhöz?

Figyelt kérdés

Ha kérhetem 30-as éveiben járó férfiak írjanak inkább, vagy olyan nők, akiknek már tapasztalata.

Nem tinédzser vagyok már én sem.

A lényeg, hogy egyre jobban vonzódom egy fiúhoz, akivel majdnem egy idősök vagyunk, eleinte barátságot éreztem, ami átalakult. De neki van egy 10 évvel idősebb párja... És ettől ő is olyan befásult, mint egy idős papa. Amikor találkozunk úgy érzem vibrál valami a levegőben, és érzem a kettőnk közti láthatatlan vonzalmat. Mostanában egyre többször ér hozzám, megérinti a vállamat, néz mélyen a szemembe, megsimogatja óvatosan a hajamat, próbál alkalmat találni, hogy találkozhassunk pár percre.

Nem tudom mire véljem azt a pillanatot, mikor nyújtotta a mutató ujját és én pedig "belekapaszkodtam" a mutató ujjammal. Ez mit jelenthet a férfiak nyelvén? Nem tudom, mit tegyek. Nem merek tenni semmit, mert nem akarom, hogy újra csalódjak.


2011. dec. 22. 18:52
1 2
 1/13 szamóca.. ***** válasza:
63%
a legáltalánosabb jelek: ha ülésnél a lábfeje feléd néz, ha a tenyerét felfelé fordítja, ha tágul a pupillája amikor rádnéz, vagy ha mikor beszél veled a mellkasát kicsit feléd domborítja.
2011. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Feláll a farka.
2011. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Iidóta nők ahelyett hogy beszélnének egymással testjeleket kutatnak.Na ezért nem vagytok ti sehol.
2011. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca.. ***** válasza:
3%
egyébként meg igaza van 41esnek
2011. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy vajon ott lennt mi történik, hanem hogy merjek-e lépni, vagy sem. Nem tini korban vagyok már, nekem nem a kefélés az elsődleges, hanem az érzelmek.

Ezek a jelek szerintetek valószínű, hogy azt bizonyítják, hogy szerentne többet is, csak nem mer, vagy ezt szokták csak úgy is csinálni a pasik. Erre lennék kíváncsi, mert nem szeretném lejáratni magam, hogy én ezeket "olyan" jelzésnek vettem.

2011. dec. 22. 18:59
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát ne haragudj,de attól mert ismételgeted,hogy nem vagy tini kb egy szinten vagy agyilag velük.Ők azok akik nem képesek semmit maguktól megoldani.
2011. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamóca.. ***** válasza:
33%

ha biztosra akarsz menni az ilyen jelzésekkel semmire nem mész.

van erről egy több ezres lista, és általában azt mondják hogy kb 80%ot ha teljesít ezekből egy ember, akkor mondhatjuk hogy valószínű hogy esetleg tetszel neki. tehát ezek sosem biztosan, csak azért vannak hogy legyen mire fogni ha mégis félreértenénk a szituációt:)

2011. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem vagyok egy 15 éves agyi szintjén, csak mivel nemrég csalódtam, de egy óriásit, amit nem szeretnék most leírni ,ezért félek az újabb kudarctól.

Nem dugni akarok, hanem igazán tetszik, és szeretnék minél többet vele.De bírom, hogy csak azt írjátok, hogy milyen vagyok, de azt nem, hogy ilyen esetben mit is lehetne tenni, ami intelligens és nem alpári... Nem dugni akarok, hanem igazán tetszik, és szeretnék minél többet vele lenni.

2011. dec. 22. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vonzódik hozzád. Viszont kapcsolatban van. Ha akarta volna, már veled lenne, tehát akármit is mondd, jól érzi magát a párjával.
2011. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy még nem akarsz dugni, a férfi testbeszéd egyetlen jele, ha igazán vonzódik egy nőhöz az, ha az egekig mered a fas.a.
2011. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!