Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy biztosan tetszem neki?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok meg, mi a véleményetek a következő témáról: volt egy kapcsolatom, ami nagyon zűrös volt, és nagy nehezem ki tudtam belőle kászálódni lelkileg.

De ehhez egy fiú segített hozzá, akinek fogalma sincs arról, hogy milyen lelki segítséget nyújtott és hogy már többet érzek iránta, mint barátság.

Szoktunk találkozni úgymond hivatalos helyen, és azt kezdem észrevenni, hogy amikor ott vagyok, próbál találkozni velem, nagyon kedves hozzám, egyre többször érint meg, ha úgy adódik rá alkalom, néz a szemembe hosszasan...

De van egy bibi: van egy kapcsolata, ami nem tudom, hogy milyen intenzitású lehet, de szerintem nem az igazi.

Légy szíves válaszoljatok, hogy mit tegyek, ha tényleg tetszem neki, szerintetek, miről árulkodnak ezek a testbeszéd jelek, hogy nyilvánítsam ki, hogy vonzódom hozzá? Nem merem, és nem tudom, mit tegyek.


2011. dec. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közel a 30-hoz.
2011. dec. 21. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Jézusom!! Tudjátok már eldönteni. Legyetek már érett felnőttek. Ilyen kérdést, a tizen éves korosztály rak fel. Szánalom, nem vagytok már kezdő tinik.
2011. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!