Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány 34 éves pasi? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány 34 éves pasi? Ez minden esetben túl nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány. Mikor megismertük egymást én fiatalabbnak olyan 28-30 ő legalább 25-nek hitt. Még nem volt köztünk úgy semmi. Tehát csak pár randi és nagyon jól éreztem magam meg hát szerintem ő is. Csak ma így kérdezte engem zavar e korkülönbség és igazából nem tudom.
2011. dec. 23. 00:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
sok ..
2011. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Egy könnyű kis "kapcsolatnak",tapasztalatszerzésnek neked jó,de hosszútávra ne tervezz,inkább élvezd ki amig van,és ne bánkódj ha már vége,az ilyen tipusu kapcsolatoknak ez a lényege.
2011. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
34 évesen örülnék egy 22 éves lánynak, de más kérdés, hogy Te 30 évesen egy 42 éveshez mit szólnál és így tovább. Igazából nem olyan nagy korkülönbség ez, ha jobban utánaszámolok!
2011. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem sok nem lehetne azért az apád. Szomorú tény de mi nők hamarabb kezdünk öregedni a pasik meg még 50-55 évesen is lehetnek sármosak, vonzóak. Persze egy nő is ha ad magára. Ha a kapcsolat komolyra fordul neked lesz egy érettebb párod, neki meg egy csini fiatal nője. Vagy felesége?
2011. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak egy lúzer kezd ki 34 éves fejjel egy 22 évessel.Az a lány meg aki 22 évesen 34 évessel kezd csak egy ostoba hülye lehet.
2011. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Egy volt osztálytársam szülei között 16 év különbség van. 2 gyerkőc, és teljes harmónia. :)

Ha jól érzed magad vele, téged nem zavar a különbség, és az sem zavar, ha esetleg mások rossz szemmel nézik ezt, akkor szerintem nincs semmi probléma.

Ha megértitek egymást, akkor egy próbát megérhet a kapcsolat. Végül is nem kell egyből mindent elterezni előre. ;)

2011. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerintem másoknak nem tűnik fel. Mivel kinézetre olyan mintha max 5 év lenne köztünk. Meg én is komoly kapcsolatot keresek.
2011. dec. 23. 01:05
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha a csaj elég érett, komoly gondolkodású, akkor nem feltétlenül túl nagy a különbség, de határeset. 32 évesen elnézve a mai 22 éves csajokat, nem sok olyat látok köztük akit szellemileg elég érettnek tartok egy komoly kapcsolatra.

30 felett a legtöbben életre szóló kapcsolatot keresnének, elgondolkoznak a családalapításon. A 20-on 1-2 éves csajok meg még inkább válogatnak, szórakoznak. Beszéljétek meg mit is vártok egymástól, meg ettől a kapcsolattól. Ha ugyanazt akkor ne zavarjon a korkülönbség.

2011. dec. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A faszinak pont jó leszel egy ideig egy kis dugásra, de hosszútávra ne nagyon tervezz. Ő jobb esetben már kiépített egy egzisztenciát és családot szeretne, neked pedig majd jön még az én nem buliztam és éltem még eleget felismerés. A számháború, hogy én ennyinek néztem, ő meg engem ennyinek, pedig arra enged következtetni, hogy ez bizony nem fog működni.
2011. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

előbbi első felével egyetértek. Viszont az elgondolkodtató, ha a pasi is "komolyan" gondolja, akkor érzelmileg mennyire lehet érett, valamint agyilag mennyire felnőtt, hogy közös gondolkodásúak vagytok. Lehet mondani, hogy nagyon megértitek egymást, de hidd el, egy 30 fölötti ember már nagyon más világban él, mint te. Az idősebb pasikkal kezdő fiatal lányok rendszeresen hiszik magukról, hogy sokkal érettebbek és felnőttebb fejjel gondolkoznak, de ez sosincs így, lövésetek sincs az életről és a férfiakról (itt nem a 25 alatti srácokra gondolok). De ez a gondolkodás ebben a korban még normális, mindig így volt és lesz is a jövőben.

Sehol nem vagy még az életben (ne sértésnek vedd, ez tény. Ennyi idősen minden fiatal még nagyon távol áll az érett gondolkodástól) és valószínűleg ha nagyon jól megértitek egymást, akkor a pasi nincs nagyon rendben. Vajon miért nem kezd saját korosztályában (+szexben is nagyon megmutatkozik, ha egy nőnek 4 vagy 13 év tapasztalata van)...

Két dolog lehetséges:

1, a pasi komolyan gondolja, mert megragadt egy szinten és nem igényli/nem ismeri az összetettebb érzelmeket. Maradhatsz vele biológiai tapasztalatgyűjtésnek.

2, a pasi örül, hogy tömhet egy 22 éves lányt (normális dolog). Innentől már egyenességén múlik, hogy hagy e meggabalyodni, vagy tiszta lapokkal játszik. Mindenesetre maradhatsz vele biológiai tapasztalatgyűjtésnek.


Ne ringasd magad álomvilágba, neked is rengeteget kell fejlődni. A 14 év korkülönbség nem lenne sok, ha te lennél 30.


29/F

2011. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!