Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány 24 éves fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány 24 éves fiúval párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 14/L és nagyon tetszik egy 24 éves srác. Neki is tetszem. Már régóta szemezünk egymással.

Úgy érzem megvan köztünk az a plussz ami kell egy kapcsolatba. Egész nap csak rá gondolok már hetek óta.

Tudom, hogy ebben a korban nem kevés a 10 év, de a szívem mást mond.

Koromhoz képest jóval érettebbnek érzem magam a társaimnál, de mégis most mi tévő legyek?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. nov. 5. 18:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
FAKE
2011. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Smartguy86 ***** válasza:
100%

"Koromhoz képest jóval érettebbnek érzem magam a társaimnál"


Nah, te is! A hangsúly ott van, hogy ÉRZEM. Nem vagy te érettebb egy fikarcnyival sem. De aztán ha majd ki leszel használva, akkor se legyen sírás, ahhoz is legyél elég érett.

2011. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha te leszel 24 és a srác 34 akkor talán. Most még nagyon-nagyon kislány vagy egy 24 éves férfihez!
2011. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
pfff :D:D kösz, jót röhögtem a kérdésen
2011. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azért néz mert akar tőled valamit. Nekem pl. nem kéne 10 évvel fiatalabb barátnő, ebben a korban. Az már más, hogyha a férfi 40 a nő meg 30...de ennyi idősen ez eléggé bizarr kapcsolat lenne. Ha a férfi nem pedofil, sztem ne számíts sokra...bocsi.
2011. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ne.
2011. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Sok az a 10 év, hidd csak el!!!
2011. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

felejtős


és kamu.. semelyik 24 éves srác nem menne egy tizenéves csajra

2011. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

most még sok a 10 év,2-3 év múlva már nem.

de most még igencsak kislány vagy egy párkapcsolathoz.

főleg,hogy általában az ilyenek úgy végződnek,hogy 1-2X szex aztán viszlát.ha meg netán terhes lennél akkor is olyan érettnek éreznéd magad?

felejtsd el,maradjon csak plátói szerelem.

2011. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
mikor 24 voltam kb 30 ilyen naiv kis pitsát tettem nagylánnyá :D nagyon hülye vagy ,ha azt hiszed,hogy a pinádon kívül valami mást is akar tőled...de gondolom te is csak egy dákót látsz a szemed előtt mert már viszket a nuni...:D
2011. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!